O nás

SME S VAMI UŽ OD ROKU 2012

REALITNÁ KANCELÁRIA

Realitná kancelária ADVOCAT REAL, s.r.o. bola založená 31. augusta 2012. Od začiatku vzniku sa realitná kancelária zaoberá sprostredkovaním predaja, prenájmu, kúpy nehnuteľností. Realitná kancelária svoju pôsobnosť zameriava na mesto Košice a celý okres Košice okolie. Od roku 2019 sme naše portfólio služieb rozšírili o stavebno - inžiniersku činnosť. Radi vás odbremeníme od "behania po úradov" a na kľúč vybavíme vydanie stavebného povolenia, kolaudácie vášho rodinného domu, zabezpečíme zápis stavby do katastra nehnuteľnosti a pridelenie súpisného a orientačného čísla. Cenu za tieto služby stanovujeme vždy individuálne a dohodou podľa náročnosti procesu.


Vlastníkom pozemkov vieme na kľúč poskytnúť kvalitné realitné poradenstvo a inžiniersku činnosť pri zmene územného plánu v obci a zmene poľnohospodárskeho pozemku na stavebný. Podobný projekt bol v roku 2012 realizovaný v lokalite IBV Záhumnie Krásna ( 195 pozemkov), v súčasnej dobe sa realizuje projekt príprava stavebných pozemkov v IBV Šebastovce - Západ ( 130 pozemkov ).
Lokalita IBV Záhumnie Krásna
Lokalita IBV Záhumnie Krásna


Hlavným cieľom našej spoločnosti je poskytnúť našim klientom kompletné služby v oblasti realít, to znamená špičkové služby v oblasti predaja, financovania a právnej istoty pri uzatváraní zmlúv. Kúpu a prefinancovanie nehnuteľností zabezpečujeme v spolupráci s našimi obchodnými partnermi, špecialistami pri riešení hypotekárnych úverov, akým je Zodpovedným zástupcom pre tieto služby v našej spoločnosti je .