O nás

SME S VAMI UŽ OD ROKU 2012

REALITNÁ KANCELÁRIA

Realitná kancelária ADVOCAT REAL, s.r.o. bola založená 31. augusta 2012. Od začiatku vzniku sa realitná kancelária zaoberá sprostredkovaním predaja, prenájmu, kúpy nehnuteľností. Realitná kancelária svoju pôsobnosť  zameriava na mesto Košice a celý okres Košice okolie. 

Hlavným cieľom našej spoločnosti je poskytnúť našim klientom kompletné služby v oblasti realít, to znamená špičkové služby v oblasti predaja, financovania a právnej istoty pri uzatváraní zmlúv. Kúpu a prefinancovanie nehnuteľností  zabezpečujeme v spolupráci s našimi obchodnými partnermi, špecialistami pri riešení hypotekárnych úverov, akými sú FINPORTAL, a.s. a  Košické hypotekárne centrum.

Od roku 2019 sme naše portfólio služieb rozšírili o stavebno - inžiniersku činnosť. Radi vás odbremeníme od "behania po úradov" a na kľúč vybavíme vydanie stavebného povolenia, kolaudácie vášho rodinného domu, zabezpečíme zápis stavby do katastra nehnuteľnosti a pridelenie súpisného a orientačného čísla. Cenu za tieto služby stanovujeme vždy individuálne a  dohodou podľa náročnosti procesu.

Zodpovedným zástupcom pre tieto služby v našej spoločnosti je JUDr. Marek Kažimír.