O nás

SME S VAMI UŽ OD ROKU 2012

REALITNÁ KANCELÁRIA

Realitná kancelária ADVOCAT REAL, s.r.o. bola založená v roku 2012. Od začiatku vzniku sa realitná kancelária zaoberá sprostredkovaním predaja, prenájmu, kúpy nehnuteľností. Realitná kancelária svoju pôsobnosť  zameriava na mesto Košice, s osobitným dôrazom na mestské časti Krásna a Nad jazerom. 

Hlavným cieľom našej spoločnosti je poskytnúť našim klientom kompletné služby v oblasti realít, to znamená špičkové služby v oblasti predaja, financovania a právnej istoty pri uzatváraní zmlúv. Kúpu a prefinancovanie nehnuteľností  zabezpečujeme v spolupráci s našimi obchodnými partnermi, špecialistami pri riešení hypotekárnych úverov, akými sú FINPORTAL, a.s. a  Košické hypotekárne centrum.

Radi vás odbremeníme od "behania po úradov" a na kľúč vybavíme vydanie stavebného povolenia a kolaudácie vášho rodinného domu.

Zodpovedným zástupcom pre tieto služby v našej spoločnosti je JUDr. Marek Kažimír.  


FINANČNÉ  PORADENSTVO 

Finančný  poradca JUDr. Marek Kažimír je od roku 2019 podľa zákona NR SR č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov registrovaný v Národnej banke Slovenska pod registračným číslom 247338. Registrovaný je vo verejnom zozname viazaných finančných agentov, finančných poradcov, finančných sprostredkovateľov iného členského štátu v sektore poistenia alebo zaistenia a viazaných finančných agentov. V spolupráci so životnou poisťovňou MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu zabezpečujeme pre klientov komplexné životné, úrazové a cestovné poistenie. V spolupráci s ďalšími poisťovňami vám vieme zdarma spracovať analýzu uzatvorených poistným zmlúv a navrhnúť najvýhodnejší variant v oblasti poistenia nehnuteľností, havarijného a povinného zmluvného poistenia.