Naša ponuka nehnuteľností

Aktuálne nehnuteľnosti na predaj a prenájom

Vinica s vybavením na výrobu vína - TOKAJSKÁ OBLASŤ
Vinica s vybavením na výrobu vína - TOKAJSKÁ OBLASŤ

ADVOCAT REAL, s.r.o. ponúka na predaj vinicu s rozlohou 90 ha. Časť vo výmere 35 ha sa nachádza v tokajskej oblasti, oblasť BORŠA. Odrodová skladba viniča je furmint - 15 hektárov, muškát žltý - 20 ha. Vek vinohradu je od 4 do 6 rokov. Na 55 ha sú vysadené odrody: Rok výsadby 2011 -Rízling - 6 ha , Chardonnay - 5,6 ha, Muller - 2 ha, Tramín - 3,9 ha, Dunaj - 4,č ha, Frankovka modrá - 1,5 ha, Rossler - 1,5 ha, Rulandské modré 1,5 ha. Rok výsadby 2019: Rulandské šedé - 11,4 ha, Pálava - 8,7 ha. Rok výsadby 2017: Veltlínske zelené - 9,3 ha. V ponuke je priestor na výsadbu ďalších vinohradov.


Ponúkame komplexne strojové vybavenie na obhospodárenie vinohradov. Technológia na spracovanie hrozna bola nakúpená v roku 2015 a 2020. Skladovacia kapacita je 1,3 miliónov litra vína. Technológia je vybavená ohrevom, chladom a celý proces je riadený počítačom. Ponúkané nehnuteľnosti pozostávajú zo stavebných objektov: 1. objekt na fľaškovanie vína a kancelárske priestory o rozlohe 690 m2, 2. sklad hotových výrobkov, ktorého rozloha je 240 m2, 3. dielňa s rozlohou 146 m2, 4. prístrešok s rozlohou 190 m2, 5. výrobná hala s rozlohou 915 m2, 6. dom s dvoma apartmánmi. Cena: 7.500.000,- EUR

V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305. JUDr. Marek Kažimír

Orná pôda
Orná pôda

Predáme ornú pôdu vo výmere 47.931 m2 v katastrálnom území Barca. Dohoda. Ponúknite. 

Stavebný pozemok IBV Záhumnie Krásna
Stavebný pozemok IBV Záhumnie Krásna

REZERVOVANÝ - Predáme stavebný pozemok v mestskej časti Košice - Krásna, lokalita IBV Záhumnie Krásna vo výmere 700 m2. Šírka je 22 m a dĺžka 37 m. Pozemok sa nachádza na ulici Na prednom Záhumní.

Na ulici sú skolaudované verejné rozvody NN, verejný vodovod, kanalizácia a optika. Miestna komunikácia je spevnená s cestnými obrubníkmi.

Cena pozemku je 134.400,- EUR, cena je vrátane všetkých poplatkov za právne služby a správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva k pozemku.

Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok.

Najväčšie výhody bývania v tejto lokalite a naše odporúčanie pre kúpu: bývanie v novej lokalite, výhľad na Slanské vrchy, dopravné napojenie na Prašnú ulicu. Tohto roku je plánované začatie výstavby rýchlostnej cesty a juhovýchodného obchvatu mesta Košice R2 a rozšírenie Slaneckej cesty. Obe dopravné stavby výrazne zlepšia kvalitu dopravy v Krásnej s centrom mesta Košice.

V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305. JUDr. Marek Kažimír

Prenájom
Prenájom

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na prenájom bytové priestory - dve izby, kuchyňa, kúpeľňa, ktoré sa nachádzajú v rodinnom dome, mestská časť Košice - Krásna. Bytové priestory sa nachádzajú v suteréne a k dispozícií je samostatný vchod aj s letným sedením v predzáhradke.

Bytové priestory sa prenajímajú v štandardnom vybavení s kompletným zariadením izieb, kuchyne a kúpeľne. Izba č. 1 má výmeru 28 m², izba č. 2 má výmeru 12 m². Kapacita prenajímaných izieb max. 6 osôb. Parkovanie je na verejnom priestore. Cena prenájmu: dohodou. Požadovaný je dvojmesačný - návratný depozit.

Prenájom ponúkame výhradne iba pre študentov a zamestnancov. Zastávka MHD je v dostupnosti 200 metrov. V blízkom okolí je možnosť využitia cyklistických chodníkov, športových aktivít behu, turistiky a rybárčenia.

V prípade, ak vás naša ponuka zaujala rád vám ju bližšie predstavím.

Tel.: 0905 408 305


Investičný pozemok s halou
Investičný pozemok s halou

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita Pri Sajkove - blízko obce Nižná Hutka. Pozemok má výmeru 8207 m2 a je lokalizovaný pri štátnej ceste II/552. Na pozemku je elektromerná skrinka, plyn, studňa, šachta na kanalizáciu. Na pozemku sú umiestnená skladové priestory postavené z lodných kontajnerov a kancelárske priestory o rozmeroch 5 m x 12 m. Na pozemku sa nachádza montovaná hala z oceľových nosníkov o rozmeroch 11 m x 40 m. Pozemok sa v súčasnej dobe využíva ako plantáž vianočných stromčekov. Celkovo je vysadených 5000 kusov striebornej a bielej jedle. Cena: dohodou, ponúknite.

Investičné pozemky
Investičné pozemky

Predáme investičné pozemky v Krásnej pri lese, cena od 10,70,-EUR/m2 do 12,70,- EUR/m2. Celková výmera pozemkov je 8877 m2.
Pozemky sú bez inžinierskych sieti.

Investičné pozemky - spolu výmera 21.426 m2.
Investičné pozemky - spolu výmera 21.426 m2.

ADVOCAT REAL, s.r.o. ponúka na predaj investičné pozemky určené v budúcnosti územný plánom mesta Košice na výstavbu občianskej vybavenosti, výstavbu bytov a výstavbu rodinných domov. Cena investičných pozemkov je od 12,70,-EUR/m2 do 60,- EUR/m2. Cena je priamo úmerná lokalite a vzdialenosti od inžinierskych sietí a komunikácií. Celková výmera pozemkov ( viac samostatných parciel) je 21.426 m2.

Výhodná investícia a uloženie vašich finančných prostriedkov. V blízkej budúcnosti, po výstavbe juhovýchodného obchvatu mesta Košice - ( rýchlostná cesta R2, začiatok výstavby rok 2021) a rekonštrukcie Slaneckej cesty predpoklad výrazného zhodnotenia vložených finančných prostriedkov.

V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte emailom alebo na: 0905 408 305.

Investičný pozemok - IBV Na hore
Investičný pozemok - IBV Na hore

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita IBV Na hore. Podľa územného plánu mesta Košice je pozemok určený na výstavbu viacpodlažných bytov. Pozemok má výmeru 1180 m2 a je lokalizovaný pri miestnej komunikácii, po ktorej premáva mestská hromadná doprava. Cena: 42 EUR/m2 so všetkými poplatkami.