Naša ponuka nehnuteľností

AKTUÁLNE NEHNUTEĽNOSTI NA PREDAJ A PRENÁJOM

Rodinný dom s krásnou záhradou v Čečejovciach
Rodinný dom s krásnou záhradou v Čečejovciach

REZERVOVANÝ - JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na predaj veľký rodinný dom, ktorý je ideálny na bývanie rodiny s deťmi a záhradkarčenie. Remeselná dielnička umiestnená na pozemku ponúka priestor pre šikovného domáceho majstra a kutilov. Rodinný dom je v pôvodnom stave, postavený v roku 1980 a nachádza sa v pôvodnej zástavbe domov na Letnej ulici. Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku s výmerou 683 m2. Dom je napojený na elektrickú energiu, plyn a verejný vodovod. Kanalizácia je riešená odvodom odpadových vôd do žumpy s kapacitou 20000 litrov. Záhrada je ideálna pre deti, domácich miláčikov a každého kto miluje ovocné stromy a relax. Dvojpodlažný rodinný dom má aj kompletné jedno podzemné podlažie, ktorého súčasťou je garáž. Rodinný dom je postavený z tehál a má k dispozícií tri izby, veľkú halu na prízemí , dve kuchyne, špajzu, kúpeľňu a WC. Cena: 127.500,- EUR. Cena ponúkaného rodinného domu je vrátane všetkých poplatkov za právne služby a správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva. Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok. Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v pôvodnej, pokojnej zástavbe s v dobrým dopravným napojením na Košice. Vzdialenosť do Košíc je iba 18 km. Záujemcov o obhliadku prosím o dodržiavanie hygienických opatrení a používanie ochranného rúška na tvári. Ďakujem za pochopenie. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

Stavebný pozemok pre rodinný dom IBV Záhumnie Krásna
Stavebný pozemok pre rodinný dom IBV Záhumnie Krásna

JUDr. Marek Kažimír v zastúpení realitnej spoločnosti ADVOCAT REAL, s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Košice - Krásna, lokalita IBV Záhumnie Krásna v ideálnej výmere 700 m2. Šírka je 19 m a dĺžka 37 m, vhodná aj na výstavbu vášho bungalovu. Pozemok sa nachádza na ulici Na prednom Záhumní.


Na miestnej komunikácii, bezprostredne pri pozemku sa nachádzajú skolaudované verejné rozvody NN, verejný vodovod, kanalizácia a optika. Miestna komunikácia je spevnená s cestnými obrubníkmi a pripravená na ukončenie poslednou, asfaltovou vrstvou.


Cena ponúkaného pozemku je 141.400,- EUR. Kúpna cena zahŕňa províziu pre realitnú spoločnosť a všetky poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva k pozemku.
Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok.


Najväčšie výhody bývania v tejto lokalite a naše odporúčanie pre kúpu tejto nehnuteľnosti: bývanie v novej lokalite s mladými rodinami, jedinečný výhľad na Slanské vrchy a dobré dopravné napojenie na novo rekonštruovanú Prašnú ulicu.
V roku 2021 je plánované začatie výstavby rýchlostnej cesty a juhovýchodného obchvatu mesta Košice R2 a rozšírenie Slaneckej cesty. Obe dopravné stavby výrazne zlepšia kvalitu a zrýchlia dopravu v Krásnej do centra mesta Košice a napojenie Krásnej na diaľničnú sieť Slovenska smerom na juh - R4 a sever D1.


V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

Investičný pozemok s halou
Investičný pozemok s halou

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita Pri Sajkove - blízko obce Nižná Hutka. Pozemok má výmeru 8207 m2 a je lokalizovaný pri štátnej ceste II/552. Na pozemku je elektromerná skrinka, plyn, studňa, šachta na kanalizáciu. Na pozemku sú umiestnená skladové priestory postavené z lodných kontajnerov a kancelárske priestory o rozmeroch 5 m x 12 m. Na pozemku sa nachádza montovaná hala z oceľových nosníkov o rozmeroch 11 m x 40 m. Pozemok sa v súčasnej dobe využíva ako plantáž vianočných stromčekov. Celkovo je vysadených 5000 kusov striebornej a bielej jedle. Cena: dohodou, ponúknite. 

Trojizbový byt - Galaktická, Košice - Nad Jazerom
Trojizbový byt - Galaktická, Košice - Nad Jazerom

Realitná spoločnosť ADVOCAT REAL, s,r,o, vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichom a peknom prostredí blízko mestskej časti Krásna.
Základné údaje o byte:
- 3-izbový byt, priestranná jedna loggia a pivnica,
- ulica: Galaktická, mestská časť Košice - Nad jazerom,
- úžitková plocha celkovo: 64 m2, loggia 6 m2 a pivnica 2 m2, - spolu: 72 m2,
- poschodie: 1/8,
- aktuálny stav: kompletná rekonštrukcia z roku 2011,
- orientácia bytu: juhovýchod,
- mesačné náklady na bývanie: 220,- EUR/2 osoby.
Dispozičné riešenie bytu:
- z chodby je vstup do kuchyne, toalety, spálne, obývacej izby, detskej izby, a kúpeľne s vaňou.
Popis častí ponúkaného bytu:
- byt sa nachádza na 1. poschodí,
- v roku 2011 bola vykonaná rekonštrukcia bytu v zložení: nové murované jadro, zmena dispozície bytu, menené čiastočne elektrické rozvody za medené, rozvody vody a kanalizácie, plávajúce podlahy, nová dlažba v kuchyni, na chodbe v kúpeľne a toalete, nové interiérové dvere z masívu, vymenená nová kuchynská linka,
- vymenené vchodové dvere.
História bytového domu: - Galaktická bol postavený v roku 1976, v roku 2015 bola vykonaná kompletná rekonštrukcia v zložení: nový výťah v bytovom dome, menené rozvody vody, kanalizácie a tepla, nové plastové okná v spoločných priestoroch, nové loggie, zateplenie, nová fasáda a nové vchodové dvere, schránky, domový vrátnik.
Najväčšie výhody bývania v tejto lokalite a naše odporúčanie pre kúpu tejto nehnuteľnosti:
- v blízkosti ponúkaného bytu, na dosah ruky - v okruhu 5 minút peši sa nachádza komplexná občianska vybavenosť, ako obchodné centrum Važec, pošta, lekáreň, základná a materská škola, zastávky mestskej hromadnej dopravy ( autobusy a električky),
- v blízkosti bytového domu sa nachádza rieka Hornád, s promenádnym chodníkom - ideálne miesto na športovanie, beh, chôdzu a venčenie vašich domácich miláčikov,
- na druhej strane bytového domu sa nachádza trávnaté ihrisko so stolnotenisovými stolmi, fitnes.
Dôležitá informácia ohľadne zlepšenia kvality dopravy:
- v roku 2021 je plánované začatie výstavby rýchlostnej cesty a juhovýchodného obchvatu mesta Košice R2 a rozšírenie Slaneckej cesty. Obe dopravné stavby výrazne zlepšia kvalitu a zrýchlia dopravu z mestskej časti Nad jazerom do centra mesta Košice a napojenie juhovýchodnej časti mesta na diaľničnú sieť Slovenska smerom na juh - R4 a sever D1.
Cena:
- 149.900,- EUR,
- byt je voľný k prevzatiu od 1.3.2022.
Kúpna cena zahŕňa províziu pre realitnú spoločnosť a všetky poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva k pozemku.
Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok.
V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305. Prosím o dodržiavanie aktuálnych protiepidemiologických opatrení.

3D OBHLIADKA: 

https://www.nehnutelnosti.sk/4585323/ponukame-3-izbovy-byt-galakticka-ulica-nad-jazerom/

Prenájom
Prenájom

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na prenájom bytové priestory - dve izby, kuchyňa, kúpeľňa, ktoré sa nachádzajú v rodinnom dome, mestská časť Košice - Krásna. Bytové priestory sa nachádzajú v suteréne a k dispozícií je samostatný vchod aj s letným sedením v predzáhradke.

Bytové priestory sa prenajímajú v štandardnom vybavení s kompletným zariadením izieb, kuchyne a kúpeľne. Izba č. 1 má výmeru 28 m², izba č. 2 má výmeru 12 m². Kapacita prenajímaných izieb max. 6 osôb. Parkovanie je na verejnom priestore. Cena prenájmu: dohodou. Požadovaný je dvojmesačný - návratný depozit.

Prenájom ponúkame výhradne iba pre študentov a zamestnancov. Zastávka MHD je v dostupnosti 200 metrov. V blízkom okolí je možnosť využitia cyklistických chodníkov, športových aktivít behu, turistiky a rybárčenia.

V prípade, ak vás naša ponuka zaujala rád vám ju bližšie predstavím.

Tel.: 0905 408 305


Priemyselný park - nová cena
Priemyselný park - nová cena

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok, v územnom pláne mesta Gelnica je navrhovaná funkcia - sklady, logistika, výroba - pozemok je určený na priemyselný park. Cena pozemku je 20,- EUR/m2.
Celková výmera pozemku je 32560 m2. Ponúkaný pozemok je bez inžinierskych sietí. Lokalita: ulica Strojárenská smer na Jaklovce.
Výborná príležitosť pre zreálnenie a zhmotnenie vašich podnikateľských plánov.
V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte na: 0905 408 305.

Investičné pozemky na sklady, výrobu a logistiku
Investičné pozemky na sklady, výrobu a logistiku

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na predaj investičné pozemky, v územnom pláne mestskej časti Krásna je navrhovaná funkcia - sklady, logistika. Cena je 20,70,- EUR/m2. Pozemky sa nachádzajú v blízkosti budúcej rýchlostnej komunikácie a juhovýchodného obchvatu Košice - R2. K ponúkaným pozemkom existuje prístupová poľná komunikácia, ktorá je súčasťou predaja.
Celková výmera pozemkov je 3474 m2. Ponúkané pozemky sú bez inžinierskych sietí.
Výborná príležitosť pre zhodnotenie vašich finančných prostriedkov v blízkej budúcnosti.
V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte na: 0905 408 305.

Investičné pozemky
Investičné pozemky

Predáme investičný pozemok s podielom v prístupovej poľnej komunikácií v Krásnej pri lese, cena 10,70,- EUR/m2. Celková výmera pozemku je 1536 m2.
Pozemok je bez inžinierskych sietí.

Investičné pozemky - kataster Krásna spolu výmera 21.426 m2.
Investičné pozemky - kataster Krásna spolu výmera 21.426 m2.

ADVOCAT REAL, s.r.o. ponúka na predaj investičné pozemky určené v budúcnosti územný plánom mesta Košice na výstavbu občianskej vybavenosti, výstavbu bytov a výstavbu rodinných domov. Cena investičných pozemkov je od 28,70,-EUR/m2 do 60,70,- EUR/m2. Cena je priamo úmerná lokalite a vzdialenosti od inžinierskych sietí a komunikácií. Celková výmera pozemkov ( viac samostatných parciel) je 21.426 m2.

Výhodná investícia a uloženie vašich finančných prostriedkov. V blízkej budúcnosti, po výstavbe juhovýchodného obchvatu mesta Košice - ( rýchlostná cesta R2, začiatok výstavby rok 2021) a rekonštrukcie Slaneckej cesty predpoklad výrazného zhodnotenia vložených finančných prostriedkov.

V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok ohľadom ceny za konkrétny ponúkaný pozemok nás kontaktujte emailom alebo na: 0905 408 305.

Investičný pozemok - IBV Na hore
Investičný pozemok - IBV Na hore

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita IBV Na hore. Podľa územného plánu mesta Košice je pozemok určený na výstavbu viacpodlažných bytov. Pozemok má výmeru 1180 m2 a je lokalizovaný pri miestnej komunikácii, po ktorej premáva mestská hromadná doprava. Cena: 42 EUR/m2 so všetkými poplatkami.