Naša ponuka nehnuteľností

AKTUÁLNE NEHNUTEĽNOSTI NA PREDAJ A PRENÁJOM

Dvojgeneračný dom Košice - Krásna
Dvojgeneračný dom Košice - Krásna

Rodinný dom pre rodinu a relax s krásnou záhradou v Košiciach - Krásnej. Nová cena: 369.000,- EUR

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o., vám exkluzívne ponúka na predaj veľký, dvojgeneračný rodinný dom, ktorý je ideálny na bývanie rodiny s deťmi a záhradkárčenie. Garáž a remeselná dielnička ponúka priestor pre šikovného domáceho majstra a kutilov.

Rodinný dom je v pôvodnom stave, postavený v roku 1970 a nachádza sa v pôvodnej zástavbe domov na Kladenskej ulici, ktorá je na jednej strane slepá.

Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku s výmerou 995 m2. Dom je napojený na elektrickú energiu, plyn, verejný vodovod, verejnú kanalizáciu a má k dispozícií kopanú, vlastnú studňu. Dom má ešte k dispozícií pôvodnú žumpu s kapacitou do 20000 litrov.

Záhrada je ideálna pre deti, domácich miláčikov a každého kto miluje ovocné stromy, prípadne záhradkárčenie a relax.

Dvojpodlažný rodinný dom má kompletné jedno podzemné podlažie a povalu, ktorá sa v budúcnosti môže prestavať na obývané podkrovie. Rodinný dom je postavený z kvádrov a má k dispozícií päť izieb, dve haly, dve kuchyne, špajzu, kúpeľňu s wc.

Cena: 369.000,- EUR.

Cena ponúkaného rodinného domu je vrátane všetkých poplatkov za právne služby a správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva. Dom sa predáva po dohode aj s nábytkom a spotrebičmi, ktoré sa v ňom nachádzajú.

Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok.

Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v pôvodnej, pokojnej zástavbe, dostupnosť občianskeho vybavenia v okolí 10 minút pešo, po ukončení rekonštrukcie Slaneckej cesty a výstavby juhovýchodného obchvatu R2 s dobrým dopravným napojením na Košice.

V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.


Prenájom bytu
Prenájom bytu

Prenájom pre študentov a zamestnancov v rodinnom dome. JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o., vám exkluzívne ponúka na prenájom bytové priestory - dve izby, kuchyňa, kúpeľňa, ktoré sa nachádzajú v rodinnom dome, mestská časť Košice - Krásna. 

K dispozícií je samostatný vchod aj s letným sedením v predzáhradke. Bytové priestory sa prenajímajú v štandardnom vybavení s kompletným zariadením izieb, kuchyne a kúpeľne, vrátane TV. Izba č. 1 má výmeru 28 m², izba č. 2 má výmeru 12 m². Kapacita prenajímaných izieb max. 6 osôb. Parkovanie je na verejnom priestore. 

Cena prenájmu: 10,- EUR/deň/osoba. Požadovaný je dvojmesačný - návratný depozit. Prenájom ponúkame výhradne iba pre študentov a zamestnancov. Zastávka MHD je v dostupnosti 200 metrov. V blízkom okolí je možnosť využitia cyklistických chodníkov, športových aktivít behu, turistiky a rybárčenia. V prípade, ak vás naša ponuka zaujala rád vám ju bližšie predstavím. Tel.: 0905 408 305

3 - izbový byt - Košice
3 - izbový byt - Košice

Realitná obchodná spoločnosť ADVOCAT REAL, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, zariadený - 3-izbový byt s loggiou, ktorý sa nachádza v Košiciach, v mestskej časti Sídlisko Ťahanovce. 

Základné údaje o byte:- 3-izbový byt, priestranná jedna loggia a pivnica,- ulica: Varšavská, mestská časť Košice - Sídlisko Ťahanovce,- úžitková plocha celkovo: 68 m2, loggia 6 m2 a pivnica 2 m2, - spolu: 76 m2,- poschodie: 8/8,- aktuálny stav: rekonštrukcia ( podlahy a stierky)- orientácia bytu: juhovýchod,- mesačné náklady na bývanie: - 142,- EUR/2 osoby. 

Dispozičné riešenie bytu:- z chodby je vstup do kuchyne, toalety, spálne, obývacej izby, detskej izby, a kúpeľne s vaňou. Popis častí ponúkaného bytu:- byt sa nachádza na 8. poschodí,- v roku 2019 bola vykonaná rekonštrukcia bytu v zložení: plávajúce podlahy v celom byte, nové interiérové dvere, vymenená nová kuchynská linka, vymenené vchodové dvere, v roku 2022 boli vymenené stierky v izbách. 

História bytového domu: - Varšavská bol postavený v roku 1989, v roku 2022 bola vykonaná kompletná rekonštrukcia strechy. Najväčšie výhody bývania v tejto lokalite a naše odporúčanie pre kúpu tejto nehnuteľnosti:- v blízkosti ponúkaného bytu, na dosah ruky - v okruhu 5 minút pešo sa nachádza komplexná občianska vybavenosť, ako obchodné centrum, pošta, lekáreň, základná a materská škola, zastávky mestskej hromadnej dopravy ( autobusy),- v blízkosti bytového domu sa nachádza Ťahanovský les- ideálne miesto na športovanie, beh, chôdzu a venčenie vašich domácich miláčikov,- na druhej strane bytového domu sa nachádza trávnaté ihrisko s atletickou dráhou. 

Cena:- 155.000,- EUR,- byt je ihneď voľný k prevzatiu a predáva sa komplet s interiérovým zariadením a elektrickými spotrebičmi ( umývačka riadu, automatická pračka, mikrovlnná rúra a iné).Kúpna cena zahŕňa províziu pre realitnú spoločnosť a všetky poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva k pozemku. Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na predaj investičné pozemky, v územnom pláne mestskej časti Krásna je navrhovaná funkcia - sklady, logistika. Cena je 20,70,- EUR/m2. Pozemky sa nachádzajú v blízkosti budúcej rýchlostnej komunikácie a juhovýchodného obchvatu Košice - R2. K ponúkaným pozemkom existuje prístupová poľná komunikácia, ktorá je súčasťou predaja.
Celková výmera pozemkov je 3474 m2. Ponúkané pozemky sú bez inžinierskych sietí.
Výborná príležitosť pre zhodnotenie vašich finančných prostriedkov v blízkej budúcnosti.
V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte na: 0905 408 305.

Investičné pozemky - kataster Krásna spolu výmera 21.426 m2.
Investičné pozemky - kataster Krásna spolu výmera 21.426 m2.

ADVOCAT REAL, s.r.o. ponúka na predaj investičné pozemky určené v budúcnosti územný plánom mesta Košice na výstavbu občianskej vybavenosti, výstavbu bytov a výstavbu rodinných domov. Cena investičných pozemkov je od 28,70,-EUR/m2 do 60,70,- EUR/m2. Cena je priamo úmerná lokalite a vzdialenosti od inžinierskych sietí a komunikácií. Celková výmera pozemkov ( viac samostatných parciel) je 21.426 m2.

Výhodná investícia a uloženie vašich finančných prostriedkov. V blízkej budúcnosti, po výstavbe juhovýchodného obchvatu mesta Košice - ( rýchlostná cesta R2, začiatok výstavby rok 2021) a rekonštrukcie Slaneckej cesty predpoklad výrazného zhodnotenia vložených finančných prostriedkov.

V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok ohľadom ceny za konkrétny ponúkaný pozemok nás kontaktujte emailom alebo na: 0905 408 305.

Investičný pozemok - IBV Na hore
Investičný pozemok - IBV Na hore

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita IBV Na hore. Podľa územného plánu mesta Košice je pozemok určený na výstavbu viacpodlažných bytov. Pozemok má výmeru 1180 m2 a je lokalizovaný pri miestnej komunikácii, po ktorej premáva mestská hromadná doprava. Cena: 42 EUR/m2 so všetkými poplatkami.