Naša ponuka nehnuteľností

PLNÍME VAŠE SNY O BÝVANÍ

Bungalov vo výstavbe Košická Belá
Bungalov vo výstavbe Košická Belá

Realitná spoločnosť ADVOCAT REAL, s.r.o. v zastúpenú JUDr. Marekom Kažimírom vám exkluzívne ponúka na predaj moderný prízemný rodinný dom typu BUNGALOV Košická Belá iba 15 km od Košíc. 

Začatie výstavby: 07/2022

Predpokladaný termín dokončenia 08/2023

Košická Belá - 15 km od Košíc

Cena vrátane komplexných služieb pri prevode vlastníckych práv 230.000 Eur. 

Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v pôvodnej, pokojnej zástavbe, dostupnosť občianskeho vybavenia v okolí 5 minút pešo, obec obklopená lesmi, pokoj s dobrým dopravným napojením na Košice. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.


Marek Kažimír v zastúpení realitnej spoločnosti ADVOCAT REAL, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj garáž v osobnom vlastníctve. Garáž je lokalizovaná v mestskej časti Košice - Západ na Michalovskej ulici. Garáž je radová na pozemku vo vlastníctve predávajúcich. Garáž má dvojkrídlové dvere, betónovú podlahu, regále a je v udržiavanom stave, steny vymaľované. Výborná lokalita, veľmi dobrý a bezpečný prístup ku garáži s výborným osvetlením, v blízkosti bytové domy. Garáž je možné napojiť na elektrickú energiu. Kúpna cena zahŕňa províziu pre realitnú spoločnosť a všetky poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva ku garáži a k pozemku. Cena: 27.000,- EUR. Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305

STAVEBNÝ POZEMOK - obec Beniakovce, okres Košice - okolie.
Realitná spoločnosť ADVOCAT REAL, s.r.o. vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj stavebný pozemok s ideálnou výmerou a rozmermi v obci Beniakovce, iba 7 km od Košíc a 6 minút cesty autom. Plocha: pozemku: 770 m2, šírka pozemku: 37 metrov, dĺžka pozemku je 20 metrov. Podľa záväzných regulatívov územného plánu je stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s dvomi podlažiami a podkrovím v pokojnej lokalite blízko lúky a lesa. Na pozemku sa nachádza elektrická rozvodná skriňa s napojením na elektrinu a optiku. Napojenie rodinného domu je cez vlastnú studňu, kanalizácia je riešená vlastnou žumpou. Prístup na pozemok po novej skolaudovanej ceste.
Obec Beniakovce sa vyznačuje komplexnou občianskou vybavenosťou a s výborným dopravným napojením na metropolu východu Košice a mesto Prešov diaľnicou D1 a rýchlostnou komunikáciou R2.
Kúpna cena vo výške 148.225,- EUR je konečná a zahŕňa všetky poplatky súvisiace s predajom nehnuteľnosti (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad, Zmluva o úschove) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Ako bonus k stavebnému pozemku ponúkame na kľúč a vo vlastnom mene vybavenie stavebného povolenia a kolaudáciu rodinného domu.
Kúpu stavebného pozemku a výstavbu rodinného domu je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi radi pomôžeme.
Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v novej lokalite, v tichom a ekologicky čistom prostredím s dostupným občianskym vybavením. Hlavnou výhodou je vynikajúce dopravné napojenie na Košice a Prešov.
V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.