Naša ponuka nehnuteľností

AKTUÁLNE NEHNUTEĽNOSTI NA PREDAJ A PRENÁJOM

Investičný pozemok s halou
Investičný pozemok s halou

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita Pri Sajkove - blízko obce Nižná Hutka. Pozemok má výmeru 8207 m2 a je lokalizovaný pri štátnej ceste II/552. Na pozemku je elektromerná skrinka, plyn, studňa, šachta na kanalizáciu. Na pozemku sú umiestnená skladové priestory postavené z lodných kontajnerov a kancelárske priestory o rozmeroch 5 m x 12 m. Na pozemku sa nachádza montovaná hala z oceľových nosníkov o rozmeroch 11 m x 40 m. Pozemok sa v súčasnej dobe využíva ako plantáž vianočných stromčekov. Celkovo je vysadených 5000 kusov striebornej a bielej jedle. Cena: dohodou, ponúknite. 

Prenájom
Prenájom

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na prenájom bytové priestory - dve izby, kuchyňa, kúpeľňa, ktoré sa nachádzajú v rodinnom dome, mestská časť Košice - Krásna. Bytové priestory sa nachádzajú v suteréne a k dispozícií je samostatný vchod aj s letným sedením v predzáhradke.

Bytové priestory sa prenajímajú v štandardnom vybavení s kompletným zariadením izieb, kuchyne a kúpeľne. Izba č. 1 má výmeru 28 m², izba č. 2 má výmeru 12 m². Kapacita prenajímaných izieb max. 6 osôb. Parkovanie je na verejnom priestore. Cena prenájmu: dohodou. Požadovaný je dvojmesačný - návratný depozit.

Prenájom ponúkame výhradne iba pre študentov a zamestnancov. Zastávka MHD je v dostupnosti 200 metrov. V blízkom okolí je možnosť využitia cyklistických chodníkov, športových aktivít behu, turistiky a rybárčenia.

V prípade, ak vás naša ponuka zaujala rád vám ju bližšie predstavím.

Tel.: 0905 408 305


Priemyselný park - nová cena
Priemyselný park - nová cena

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok, v územnom pláne mesta Gelnica je navrhovaná funkcia - sklady, logistika, výroba - pozemok je určený na priemyselný park. Cena pozemku je 20,- EUR/m2.
Celková výmera pozemku je 32560 m2. Ponúkaný pozemok je bez inžinierskych sietí. Lokalita: ulica Strojárenská smer na Jaklovce.
Výborná príležitosť pre zreálnenie a zhmotnenie vašich podnikateľských plánov.
V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte na: 0905 408 305.

Investičné pozemky na sklady, výrobu a logistiku
Investičné pozemky na sklady, výrobu a logistiku

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na predaj investičné pozemky, v územnom pláne mestskej časti Krásna je navrhovaná funkcia - sklady, logistika. Cena je 20,70,- EUR/m2. Pozemky sa nachádzajú v blízkosti budúcej rýchlostnej komunikácie a juhovýchodného obchvatu Košice - R2. K ponúkaným pozemkom existuje prístupová poľná komunikácia, ktorá je súčasťou predaja.
Celková výmera pozemkov je 3474 m2. Ponúkané pozemky sú bez inžinierskych sietí.
Výborná príležitosť pre zhodnotenie vašich finančných prostriedkov v blízkej budúcnosti.
V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte na: 0905 408 305.

Investičné pozemky
Investičné pozemky

Predáme investičný pozemok s podielom v prístupovej poľnej komunikácií v Krásnej pri lese, cena 10,70,- EUR/m2. Celková výmera pozemku je 1536 m2.
Pozemok je bez inžinierskych sietí.

Investičné pozemky - kataster Krásna spolu výmera 21.426 m2.
Investičné pozemky - kataster Krásna spolu výmera 21.426 m2.

ADVOCAT REAL, s.r.o. ponúka na predaj investičné pozemky určené v budúcnosti územný plánom mesta Košice na výstavbu občianskej vybavenosti, výstavbu bytov a výstavbu rodinných domov. Cena investičných pozemkov je od 28,70,-EUR/m2 do 60,70,- EUR/m2. Cena je priamo úmerná lokalite a vzdialenosti od inžinierskych sietí a komunikácií. Celková výmera pozemkov ( viac samostatných parciel) je 21.426 m2.

Výhodná investícia a uloženie vašich finančných prostriedkov. V blízkej budúcnosti, po výstavbe juhovýchodného obchvatu mesta Košice - ( rýchlostná cesta R2, začiatok výstavby rok 2021) a rekonštrukcie Slaneckej cesty predpoklad výrazného zhodnotenia vložených finančných prostriedkov.

V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok ohľadom ceny za konkrétny ponúkaný pozemok nás kontaktujte emailom alebo na: 0905 408 305.

Investičný pozemok - IBV Na hore
Investičný pozemok - IBV Na hore

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita IBV Na hore. Podľa územného plánu mesta Košice je pozemok určený na výstavbu viacpodlažných bytov. Pozemok má výmeru 1180 m2 a je lokalizovaný pri miestnej komunikácii, po ktorej premáva mestská hromadná doprava. Cena: 42 EUR/m2 so všetkými poplatkami.