Naša ponuka nehnuteľností

Aktuálne nehnuteľnosti na predaj a prenájom

Investičné pozemky
Investičné pozemky

Predáme pozemky v katastrálnom území Krásna, ktoré sú určené na viacpodlažnú bytovú výstavbu a občiansku vybavenosť. 

Skvelá investičná príležitosť pre blízku budúcnosť a zhodnotenie finančných prostriedkov. Výstavba juhovýchodného obchvatu Košíc rýchlostnej cesty R2 začne v roku 2021.

Hľadáte výhodnú investičnú príležitosť bez zbytočného rizika? Investujte do investičných pozemkov v Krásnej. Po vybudovaní juhovýchodného obchvatu rýchlostnej cesty R2 a rozšírenia Slaneckej cesty výrazné zhodnotenie vloženej počiatočnej investície. Celková výmera pozemkov je 5000 m2. Cena 51,- EUR/m2. 

Viac na: https://www.nehnutelnosti.sk/4027310/investicny-pozemok-pre-bytovu-vystavbu-a-ov/

Orná pôda
Orná pôda

Predáme ornú pôdu vo výmere 47.931 m2 v katastrálnom území Barca. Dohoda. Ponúknite. 

Dvojizbový byt - rekonštrukcia
Dvojizbový byt - rekonštrukcia

REZERVOVANÝ - Dvojizbový byt na predaj - po úplnej rekonštrukcii - FURČA. 

Ponúkame na predaj v exkluzívnej ponuke dvojizbový GREEN - byt lokalizovaný na Fábryho ulici, mestská časť Dargovských hrdinov, Košice III. 

Byt je situovaný na zvýšenom 1. podlaží z 8. poschodí v zateplenom bytovom dome. Dispozičné riešenie tohto dvojizbového bytu je - dve samostatné izby ( podľa veľkosti spálňa s lodžiou a obývacia izba), priestranná kuchyňa s novou kvalitne zariadenou kuchynskou linkou, zväčšená kúpeľňa s klasickou vaňou a toaletou, chodba a pivnica. 

Byt je v OSOBNOM VLASTNÍCTVE . Veľkosť bytu je 63 m2, pričom samotný byt má rozlohu 58 m2, lodžia 4 m2 a pivnica 1 m2. 

Byt je v perfektnom stave, po nedávnej úplnej rekonštrukcii, ktorá pozostávala z výstavby murovaného jadra, plastových okien, novej modernej kuchynskej linky, plávajúcich podláh, obkladov, vstupných bezpečnostných dverí, interiérových dverí, urobené sú nové rozvody elektriny a vody.

Predaj bytu a kúpna cena zahrňuje kompletný právny servis a poradenstvo súvisiace s kúpou či financovaním prostredníctvom hypotekárneho úveru. Cena: 95.000,- EUR.

Dôvera a spokojnosť našich klientov je u nás na prvom mieste. Zavolajte nám a dohodnite si s nami obhliadku: 0905 408 305

Investičné pozemky
Investičné pozemky

Ponúkame na predaj investičné pozemky v lukratívnej lokalite - Zadné Záhumnie - Košice -Krásna, druh pozemku orná pôda vo výmere 1.037 m2 a vo výmere 1.051 m2. Podľa schváleného návrhu územného plánu mesta Košice sú pozemky určené na viacpodlažnú bytovú výstavbu. Pozemky sú bez existujúcich inžinierskych sietí. Cena je 26 EUR/m2. Po realizácii výstavby rýchlostnej cesty R2, juhovýchodného obchvatu mesta Košice - výrazné zhodnotenie vašej investície.

Investičný pozemok s halou
Investičný pozemok s halou

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita Pri Sajkove - blízko obce Nižná Hutka. Pozemok má výmeru 8207 m2 a je lokalizovaný pri štátnej ceste II/552. Na pozemku je elektromerná skrinka, plyn, studňa, šachta na kanalizáciu. Na pozemku sú umiestnená skladové priestory postavené z lodných kontajnerov a kancelárske priestory o rozmeroch 11 m x 40 m. Na pozemku sa nachádza montovaná hala z oceľových nosníkov o rozmeroch 5 m x 12 m. Pozemok sa v súčasnej dobe využíva ako plantáž vianočných stromčekov. Celkovo je vysadených 5000 kusov striebornej a bielej jedle. Cena: dohodou, ponúknite.

Stavebný pozemok IBV Záhumnie Krásna
Stavebný pozemok IBV Záhumnie Krásna

Predáme stavebný pozemok v mestskej časti Košice - Krásna, lokalita IBV Záhumnie Krásna vo výmere 700 m2. Šírka je 25 m a dĺžka 35 m. Pozemok sa nachádza na ulici Na zadnom Záhumní.
Na ulici sú skolaudované verejné rozvody NN, verejný vodovod, kanalizácia a optika. Miestna komunikácia je spevnená s cestnými obrubníkmi.

Cena pozemku je 113.400,- EUR, cena je vrátane všetkých poplatkov za právne služby a správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva k pozemku.
Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok.


Najväčšie výhody bývania v tejto lokalite a naše odporúčanie pre kúpu: bývanie v novej lokalite, výhľad na Slanské vrchy, dopravné napojenie na Prašnú ulicu.
Záujemcov o obhliadku prosím o dodržanie hygienických opatrení a používanie ochranného rúška na tvári. Ďakujem za pochopenie.


V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305. 

JUDr. Marek Kažimír

Prenájom 1-izbový byt v centre
Prenájom 1-izbový byt v centre

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. ponúka na prenájom nadštandardne zariadený byt na ulici Podtatranská v Košiciach, priamo v centre mesta Košice. Byt je komplexne zrekonštruovaný, má výmeru 49 m2 so zariadením k dispozícií od 1. februára 2021. Veľkou výhodou je vlastné parkovanie v cene prenájmu s parkom v centre bytovky. Byt je tehlový a nachádza sa na 1. poschodí. Cena: 550,-EUR/mesiac. V prípade, ak vás naša ponuka zaujala rád vám ju bližšie predstavím. Tel.: 0905 408 305

Investičné pozemky
Investičné pozemky

Predáme investičné pozemky v Krásnej pri lese, cena od 10,70,-EUR/m2 do 12,70,- EUR/m2. Celková výmera pozemkov je 8877 m2.
Pozemky sú bez inžinierskych sieti.

Investičný pozemok - IBV Na hore
Investičný pozemok - IBV Na hore

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita IBV Na hore. Podľa územného plánu mesta Košice je pozemok určený na výstavbu viacpodlažných bytov. Pozemok má výmeru 1180 m2 a je lokalizovaný pri miestnej komunikácii, po ktorej premáva mestská hromadná doprava. Cena: 37 EUR/m2 so všetkými poplatkami. 

Romantické bývanie na brehu jazera
Romantické bývanie na brehu jazera

Ponúkame na predaj dvojizbový byt s celkovou rozlohou 52,01 m2. Byt je lokalizovaný na 2/10 poschodí v mestskej časti Košice - Nad Jazerom, na Azovskej ulici s nádherným výhľadom na blízke jazero. Bytový dom bol postavený v roku 1974 a v užívaní je bez rekonštrukcie. V byte sú komplet plastové okná, v obývacej a detskej izbe sú bukové parkety, v ostatných častiach bytu je plávajúca podlaha. Byt je komplet zariadený a v prípade záujmu je možná dohoda o odkúpení nábytku. Bytový dom je zateplený s novými výťahmi zn. SCHINDLER.

K bytu prináleží pivnica, ktorá sa nachádza na prízemí bytového vchodu. Parkovanie bezproblémové z dôvodu blízkosti nákupných centier Fliper a Bukovecká a parkovísk blízko vchodu.

Občianska vybavenosť na celom sídlisku je nadštandardná vrátane blízkej zastávky mestskej hromadnej dopravy s možnosťou voľby autobus alebo električka. Doslovne na dosah ruky a bytovky je známe jazero a okolie plné zelene priamo predurčené na turistické vychádzky, beh, cyklistiku a venčenie vašich miláčikov. Polohu bytu určite ocenia aj športoví rybári alebo milovníci vodného lyžovania. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Cena je konečná vrátane všetkých poplatkov za právne služby a všetky správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva k bytu.

Prečo sa rozhodnúť pre tento byt? Mestská časť Košice - Nad jazerom je známa ako zelená mestská časť s množstvom vysadenej zelene, vodnej plochy na rekreáciu a blízkosti rieky Hornád. Toto prostredie a priaznivá klíma vytvára najmä pre deti a alergikov zdravé prostredie s pocitom bývania uprostred prírody.

Najväčšie výhody bývania a náš sumár pre kúpu: výnimočný výhľad na hladinu jazera, príjemná klíma, čo oceníte najmä v horúčavách, pokojná ulica kde sa môžu hrať deti, bezproblémové parkovanie po celý deň, veľa vodných plôch, zelene a stromov na ulici a v okolí bytu, vkusne upravené vstupy do bytového domu, na dosah ruky oplotené detské ihrisko priamo pod vašimi oknami, jedinečný výhľad na terasovité záhradky a najmä dotyk prírody na dosah ruky.

Cena: 89.500,- EUR

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Tel.: 0905 408 305