Naša ponuka nehnuteľností

PLNÍME VAŠE SNY O BÝVANÍ

1-izbový byt Meteorová, Košice-Nad Jazerom
1-izbový byt Meteorová, Košice-Nad Jazerom

Marek Kažimír v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o., vám exkluzívne ponúka na predaj komplet, zariadený - 1-izbový byt s dvoma loggiami, ktorý sa nachádza v Košiciach, v mestskej časti Nad jazerom na Meteorovej ulici. Základné údaje o byte:- 1-izbový byt, priestranné a zariadené dve loggie a pivnica,- ulica: Meteorová, mestská časť Košice - Nad jazerom,- úžitková plocha celkovo: 42 m2, dve loggie a pivnica,- poschodie: 11/13,- aktuálny stav: rekonštrukcia ( podlahy, jadro, rozvody, kúpeľňa, interiérové a vchodové dvere),- orientácia bytu: juhozápad,- mesačné náklady na bývanie: 162 € dve osoby. Dispozičné riešenie bytu:- z chodby je vstup do kuchyne, toalety, spálne - obývacej izby, a kúpeľne s rohovou vaňou. Popis častí ponúkaného bytu:- byt sa nachádza na 11. poschodí,- v roku 2020 bola vykonaná rekonštrukcia bytu v zložení: plávajúce podlahy v celom byte, nové interiérové dvere, vymenené vchodové dvere, nové jadro a rozvody a kúpeľňa. História bytového domu: - v roku 2016 bol celý bytový dom zateplený, zrekonštruované verejné priestory a namontovaný kamerový systém, , v roku 2020 boli vymenené obidva výťahy s moderným a nadčasovým osvetlením, v roku 2022 boli v bytovom dome vymenené elektrické rozvody. Byt sa predáva aj s podielom v pozemku. Najväčšie výhody bývania v tejto lokalite a naše odporúčanie pre kúpu tejto nehnuteľnosti:- v blízkosti ponúkaného bytu, na dosah ruky - v okruhu 5 minút pešo sa nachádza komplexná občianska vybavenosť, ako obchodné centrum FRESH, lekáreň, PRIMA banka, základná a materská škola, zastávky mestskej hromadnej dopravy ( autobusy, električky),- v blízkosti bytového domu sa nachádza rieka Hornád s promenádnym a cyklistickým chodníkom - ideálne miesto na športovanie, beh, chôdzu a venčenie vašich domácich miláčikov, Cena:- 94.000,- EUR, byt je voľný a predáva sa komplet s interiérovým zariadením a elektrickými spotrebičmi. Kúpna cena zahŕňa províziu pre realitnú spoločnosť a všetky poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva k pozemku. Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

Bungalov vo výstavbe Košická Belá
Bungalov vo výstavbe Košická Belá

Realitná spoločnosť ADVOCAT REAL, s.r.o. v zastúpenú JUDr. Marekom Kažimírom vám exkluzívne ponúka na predaj moderný prízemný rodinný dom typu BUNGALOV Košická Belá iba 15 km od Košíc. 

Začatie výstavby: 07/2022

Predpokladaný termín dokončenia 08/2023

Košická Belá - 15 km od Košíc

Cena vrátane komplexných služieb pri prevode vlastníckych práv 260.000 Eur. 

Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v pôvodnej, pokojnej zástavbe, dostupnosť občianskeho vybavenia v okolí 5 minút pešo, obec obklopená lesmi, pokoj s dobrým dopravným napojením na Košice. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.


Marek Kažimír v zastúpení realitnej spoločnosti ADVOCAT REAL, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj garáž v osobnom vlastníctve. Garáž je lokalizovaná v mestskej časti Košice - Západ na Michalovskej ulici. Garáž je radová na pozemku vo vlastníctve predávajúcich. Garáž má dvojkrídlové dvere, betónovú podlahu, regále a je v udržiavanom stave, steny vymaľované. Výborná lokalita, veľmi dobrý a bezpečný prístup ku garáži s výborným osvetlením, v blízkosti bytové domy. Garáž je možné napojiť na elektrickú energiu. Kúpna cena zahŕňa províziu pre realitnú spoločnosť a všetky poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva ku garáži a k pozemku. Cena: 35.000,- EUR. Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305

Pozemok v záhradkárskej lokalite na bezpečné parkovanie a rekreáciu s exkluzívnym výhľadom na Košice.

Marek Kažimír a ADVOCAT REAL, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu garáži - parkovanie alebo na rekreáciu a záhradkárčenie v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov pod Dvorkinovou ulicou. Na pozemku sa nachádza elektrický rozvádzač - umožní nabíjanie elektromobilov v zóne s bytovými domami, vlastná studňa. Cena: 61.000 €. Cena ponúkaného stavebného pozemku je vrátane všetkých poplatkov za právne služby a správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva. Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

STAVEBNÝ POZEMOK - obec Beniakovce, okres Košice - okolie.
Realitná spoločnosť ADVOCAT REAL, s.r.o. vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj stavebný pozemok s ideálnou výmerou a rozmermi v obci Beniakovce, iba 7 km od Košíc a 6 minút cesty autom. Plocha: pozemku: 770 m2, šírka pozemku: 37 metrov, dĺžka pozemku je 20 metrov. Podľa záväzných regulatívov územného plánu je stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s dvomi podlažiami a podkrovím v pokojnej lokalite blízko lúky a lesa. Na pozemku sa nachádza elektrická rozvodná skriňa s napojením na elektrinu a optiku. Napojenie rodinného domu je cez vlastnú studňu, kanalizácia je riešená vlastnou žumpou. Prístup na pozemok po novej skolaudovanej ceste.
Obec Beniakovce sa vyznačuje komplexnou občianskou vybavenosťou a s výborným dopravným napojením na metropolu východu Košice a mesto Prešov diaľnicou D1 a rýchlostnou komunikáciou R2.
Kúpna cena vo výške 148.225,- EUR je konečná a zahŕňa všetky poplatky súvisiace s predajom nehnuteľnosti (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad, Zmluva o úschove) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Ako bonus k stavebnému pozemku ponúkame na kľúč a vo vlastnom mene vybavenie stavebného povolenia a kolaudáciu rodinného domu.
Kúpu stavebného pozemku a výstavbu rodinného domu je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi radi pomôžeme.
Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v novej lokalite, v tichom a ekologicky čistom prostredím s dostupným občianskym vybavením. Hlavnou výhodou je vynikajúce dopravné napojenie na Košice a Prešov.
V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

Predaj rodinného domu Košice - Krásna
Predaj rodinného domu Košice - Krásna

Rodinný dom pre rodinu so slnečnou záhradou v Košiciach - Krásnej. REZERVOVANÝ.

ADVOCAT REAL, s.r.o., vám exkluzívne ponúka na predaj veľký, dvojpodlažný rodinný dom, ktorý je ideálny na bývanie rodiny s deťmi a záhradkárčenie. Remeselná dielnička ponúka priestor pre šikovného domáceho majstra.
Rodinný dom je v pôvodnom stave, postavený v roku 1972 a nachádza sa v pôvodnej zástavbe domov na Štrkovej ulici. V roku 2013 boli vymenené plastové okná a dom je zateplený po celom obvode.
Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku s výmerou 800 m2. Dom je napojený na elektrickú energiu, plyn, verejnú kanalizáciu a má k dispozícií  vlastnú studňu. Záhrada je ideálna pre deti, domácich miláčikov a každého kto miluje ovocné stromy, prípadne záhradkárčenie a relax. Dvojpodlažný rodinný dom má vďaka svojej "čínskej" streche podkrovie - povalu, ktorá sa v budúcnosti môže prestavať na obývané podkrovie. Rodinný dom je postavený z kvádrov a má k dispozícií päť izieb, komoru, kúpeľňu s wc a príslušenstvo ( technická miestnosť, komora a pivnica)

Cena: 224 000 €. Pri rýchlej dohode možnosť dohodnúť si s majiteľom zľavu.

Cena ponúkaného rodinného domu je vrátane všetkých poplatkov za právne služby a správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva.

Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok. Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v pôvodnej, pokojnej zástavbe, dostupnosť občianskeho vybavenia v okolí 10 minút pešo, po ukončení rekonštrukcie Slaneckej cesty a výstavby juhovýchodného obchvatu R2 s dobrým dopravným napojením na Košice.

V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na predaj investičné pozemky, v územnom pláne mestskej časti Krásna je navrhovaná funkcia - sklady, logistika. Cena je 20,70,- EUR/m2. Pozemky sa nachádzajú v blízkosti budúcej rýchlostnej komunikácie a juhovýchodného obchvatu Košice - R2. K ponúkaným pozemkom existuje prístupová poľná komunikácia, ktorá je súčasťou predaja.
Celková výmera pozemkov je 3474 m2. Ponúkané pozemky sú bez inžinierskych sietí.
Výborná príležitosť pre zhodnotenie vašich finančných prostriedkov v blízkej budúcnosti.
V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte na: 0905 408 305.

Investičné pozemky - kataster Krásna spolu výmera 21.426 m2.
Investičné pozemky - kataster Krásna spolu výmera 21.426 m2.

ADVOCAT REAL, s.r.o. ponúka na predaj investičné pozemky určené v budúcnosti územný plánom mesta Košice na výstavbu občianskej vybavenosti, výstavbu bytov a výstavbu rodinných domov. Cena investičných pozemkov je od 28,70,-EUR/m2 do 60,70,- EUR/m2. Cena je priamo úmerná lokalite a vzdialenosti od inžinierskych sietí a komunikácií. Celková výmera pozemkov ( viac samostatných parciel) je 21.426 m2.

Výhodná investícia a uloženie vašich finančných prostriedkov. V blízkej budúcnosti, po výstavbe juhovýchodného obchvatu mesta Košice - ( rýchlostná cesta R2, začiatok výstavby rok 2021) a rekonštrukcie Slaneckej cesty predpoklad výrazného zhodnotenia vložených finančných prostriedkov.

V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok ohľadom ceny za konkrétny ponúkaný pozemok nás kontaktujte emailom alebo na: 0905 408 305.

Investičný pozemok - IBV Na hore
Investičný pozemok - IBV Na hore

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita IBV Na hore. Podľa územného plánu mesta Košice je pozemok určený na výstavbu viacpodlažných bytov. Pozemok má výmeru 1180 m2 a je lokalizovaný pri miestnej komunikácii, po ktorej premáva mestská hromadná doprava. Cena: 42 EUR/m2 so všetkými poplatkami.