Naša ponuka nehnuteľností

AKTUÁLNE NEHNUTEĽNOSTI NA PREDAJ A PRENÁJOM

STAVEBNÝ POZEMOK na výstavbu rodinného domu - Košice - Sever - Kavečianska cesta.
Realitná spoločnosť ADVOCAT REAL, s.r.o. v zastúpení JUDr. Marekom Kažimírom vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza na Kavečianskej ceste ( smer na mestskú časť Kavečany). Plocha: pozemku: 1148 m2, šírka pozemku: 14 metrov, dĺžka pozemku je 71 metrov. Podľa záväzných regulatívov územného plánu je stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s dvomi podlažiami a podkrovím v pokojnej lokalite s nádherným výhľadom na okolité lesy. Vo verejnej komunikácii sa nachádzajú komplet inžinierske siete.
Lokalita sa nachádza v blízkosti mestskej časti Kavečany, ktorá je známa najväčšou ZOO, vyhliadkovou vežou, v zime upravovanými bežeckými traťami a výbornými podmienkami na turistiku.
V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom nehnuteľnosti (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad, Zmluva o úschove) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Na základe dohody vieme poskytnúť na kľúč vo vlastnom mene vybavenie stavebného povolenia a kolaudáciu rodinného domu.
Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi radi pomôžeme.
Cena stavebného pozemku vrátane komplexných služieb pri prevode vlastníckych práv je: 327.180,- EUR.
Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v pôvodnej lokalite, s dostupným občianskym vybavením a s možnosťou turistiky.
V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

1-izbový byt Meteorová, Košice-Nad Jazerom
1-izbový byt Meteorová, Košice-Nad Jazerom

ADVOCAT REAL, s.r.o., vám exkluzívne ponúka na predaj komplet, zariadený - 1-izbový byt s dvoma loggiami, ktorý sa nachádza v Košiciach, v mestskej časti Nad jazerom na Meteorovej ulici. Základné údaje o byte:- 1-izbový byt, priestranné a zariadené dve loggie a pivnica,- ulica: Meteorová, mestská časť Košice - Nad jazerom,- úžitková plocha celkovo: 42 m2, dve loggie a pivnica,- poschodie: 11/13,- aktuálny stav: rekonštrukcia ( podlahy, jadro, rozvody, kúpeľňa, interiérové a vchodové dvere),- orientácia bytu: juhozápad,- mesačné náklady na bývanie: 162 € dve osoby. Dispozičné riešenie bytu:- z chodby je vstup do kuchyne, toalety, spálne - obývacej izby, a kúpeľne s rohovou vaňou. Popis častí ponúkaného bytu:- byt sa nachádza na 11. poschodí,- v roku 2020 bola vykonaná rekonštrukcia bytu v zložení: plávajúce podlahy v celom byte, nové interiérové dvere, vymenené vchodové dvere, nové jadro a rozvody a kúpeľňa. História bytového domu: - v roku 2016 bol celý bytový dom zateplený, zrekonštruované verejné priestory a namontovaný kamerový systém, , v roku 2020 boli vymenené obidva výťahy s moderným a nadčasovým osvetlením, v roku 2022 boli v bytovom dome vymenené elektrické rozvody. Byt sa predáva aj s podielom v pozemku. Najväčšie výhody bývania v tejto lokalite a naše odporúčanie pre kúpu tejto nehnuteľnosti:- v blízkosti ponúkaného bytu, na dosah ruky - v okruhu 5 minút pešo sa nachádza komplexná občianska vybavenosť, ako obchodné centrum FRESH, lekáreň, PRIMA banka, základná a materská škola, zastávky mestskej hromadnej dopravy ( autobusy, električky),- v blízkosti bytového domu sa nachádza rieka Hornád s promenádnym a cyklistickým chodníkom - ideálne miesto na športovanie, beh, chôdzu a venčenie vašich domácich miláčikov, Cena:- 119.000,- EUR, - MOŽNÁ DOHODA.- byt je voľný a predáva sa komplet s interiérovým zariadením a elektrickými spotrebičmi. Kúpna cena zahŕňa províziu pre realitnú spoločnosť a všetky poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva k pozemku. Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

Bungalov vo výstavbe Košická Belá
Bungalov vo výstavbe Košická Belá

Realitná spoločnosť ADVOCAT REAL, s.r.o. v zastúpenú JUDr. Marekom Kažimírom vám exkluzívne ponúka na predaj moderný prízemný rodinný dom typu BUNGALOV Košická Belá iba 15 km od Košíc. 

Začatie výstavby: 07/2022

Predpokladaný termín dokončenia 08/2023

Moderný dom sa predáva kompletne dokončený na kľúč podľa úplných predstáv budúceho vlastníka. Momentálne sa realizuje základová doska. V cene na kľúč je zahrnuté: Základy: monolitické železobetónové pásy, monolitická doska hrúbky 150 mm, kari siete 150×150 hrúbky 8mm, hydroizolácia základovej dosky (penetrák, natavené modifikované asfaltové pásy). Obvodový plášť: pálená tehla LEIER hr. 300 mm, zateplené kontaktným zatepľovacím systémom podľa PD. Vnútorné priečky: pálená tehla LEIER. Vnútorné povrchy: omietky , vnútorné maľby biele. Povrchy podláh: cementový poter od 40mm do 70 mm. Strešné konštrukcie: trámový strop, ktorý je tvorený trámami, uloženými na železobetónovom stužujúcom venci.. Tepelná izolácia strešnej konštrukcie podľa PD. Vchodové dvere : plastové. Okná: plastové profil 6 komorové, 3-sklo, , farba biela/antracit. Elektroinštalácie : vývody pre svietidlá, vypínače, zásuvky a pre elektrický sporák podľa PD. Inštalácie slaboprúd : príprava pre TV, internet, domový vrátnik. Vykurovanie : podlahové vykurovanie. Zdravotechnika: rozvody vody a kanalizácie pre kúpeľňu a kuchyňu , WC Geberit bez tlačidla a misy, samostatný vývod pre napojenie práčky, odvetranie WC a kúpeľne , vývod na digestor. Poznámka : Použité materiály a výrobcovia sa môžu líšiť od navrhovaných materiálov podľa PD vzhľadom na dodacie lehoty a nedostatok materiálov. Pozemok je v osobnom vlastníctve a má celkovú rozlohu 1041 m2.Šírka pozemku: 25 m Dĺžka pozemku: 45 m Celková úžitková plocha: 135,45 m2. V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom nehnuteľnosti (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi radi pomôžeme. 

Cena vrátane komplexných služieb pri prevode vlastníckych práv 309.000 Eur. 

Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v pôvodnej, pokojnej zástavbe, dostupnosť občianskeho vybavenia v okolí 5 minút pešo, obec obklopená lesmi, pokoj s dobrým dopravným napojením na Košice. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

Dvojgeneračný dom Košice - Krásna
Dvojgeneračný dom Košice - Krásna

Nová cena: 369.000,- EUR

Ponúkame predaj dvojgeneračného rodinného domu v pokojnej lokalite - Košice - Krásna JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o., vám exkluzívne ponúka na predaj veľký, dvojgeneračný rodinný dom, ktorý je ideálny na bývanie rodiny s deťmi a záhradkárčenie. Garáž a remeselná dielnička ponúka priestor pre šikovného domáceho majstra a kutilov. Rodinný dom je v pôvodnom stave, postavený v roku 1970 a nachádza sa v pôvodnej zástavbe domov na Kladenskej ulici, ktorá je na jednej strane slepá. Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku s výmerou 995 m2. Dom je napojený na elektrickú energiu, plyn, verejný vodovod, verejnú kanalizáciu a má k dispozícií kopanú, vlastnú studňu. Dom má ešte k dispozícií pôvodnú žumpu s kapacitou do 20000 litrov. Záhrada je ideálna pre deti, domácich miláčikov a každého kto miluje ovocné stromy, prípadne záhradkárčenie a relax. Dvojpodlažný rodinný dom má kompletné jedno podzemné podlažie a povalu, ktorá sa v budúcnosti môže prestavať na obývané podkrovie. Rodinný dom je postavený z kvádrov a má k dispozícií päť izieb, dve haly, dve kuchyne, špajzu, kúpeľňu s wc. Cena: 369.000,- EUR.3D - Obhliadka: https://www.nehnutelnosti.sk/.../ponukame-predaj.../Cena ponúkaného rodinného domu je vrátane všetkých poplatkov za právne služby a správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva. Dom sa predáva po dohode aj s nábytkom a spotrebičmi, ktoré sa v ňom nachádzajú. Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok. Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v pôvodnej, pokojnej zástavbe, dostupnosť občianskeho vybavenia v okolí 10 minút pešo, po ukončení rekonštrukcie Slaneckej cesty a výstavby juhovýchodného obchvatu R2 s dobrým dopravným napojením na Košice. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.


STAVEBNÝ POZEMOK - obec Beniakovce, okres Košice - okolie.
Realitná spoločnosť ADVOCAT REAL, s.r.o. vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj stavebný pozemok s ideálnou výmerou a rozmermi v obci Beniakovce, iba 7 km od Košíc a 6 minút cesty autom. Plocha: pozemku: 770 m2, šírka pozemku: 37 metrov, dĺžka pozemku je 20 metrov. Podľa záväzných regulatívov územného plánu je stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s dvomi podlažiami a podkrovím v pokojnej lokalite blízko lúky a lesa. Na pozemku sa nachádza elektrická rozvodná skriňa s napojením na elektrinu a optiku. Napojenie rodinného domu je cez vlastnú studňu, kanalizácia je riešená vlastnou žumpou. Prístup na pozemok po novej skolaudovanej ceste.
Obec Beniakovce sa vyznačuje komplexnou občianskou vybavenosťou a s výborným dopravným napojením na metropolu východu Košice a mesto Prešov diaľnicou D1 a rýchlostnou komunikáciou R2.
Kúpna cena vo výške 148.225,- EUR je konečná a zahŕňa všetky poplatky súvisiace s predajom nehnuteľnosti (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad, Zmluva o úschove) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Ako bonus k stavebnému pozemku ponúkame na kľúč a vo vlastnom mene vybavenie stavebného povolenia a kolaudáciu rodinného domu.
Kúpu stavebného pozemku a výstavbu rodinného domu je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi radi pomôžeme.
Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v novej lokalite, v tichom a ekologicky čistom prostredím s dostupným občianskym vybavením. Hlavnou výhodou je vynikajúce dopravné napojenie na Košice a Prešov.
V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

Realitná spoločnosť ADVOCAT REAL, s.r.o. v zastúpení JUDr. Marekom Kažimírom vám ponúka na predaj komerčný objekt - v súčasne dobe sa používa ako predajňa stavebnej chémie a ako obchodné firemné priestory, sklad a kancelária. Plocha pozemku je vo výmere: 223 m2.

Ponúkaný komerčný objekt je vhodný na zariadenie predajne, kancelárie, sklady alebo iné obchodné priestory. Objekt je napojený na komplet inžinierske siete. Stav objektu: rekonštrukcia v roku 2014. Ponúkaný objekt je nepodpivničený s jedným nadzemným podlažím - prízemím. Pôdorysný tvar ponúkaného objektu je obdĺžnikového tvaru s rozmermi 11,15 m x 20,00 m. Konštrukčná výška podlažia je 4,85 m.

Podľa schváleného územného plánu je pozemok vhodný na bytovú výstavbu. Podrobnejšie architektonické a urbanistické regulatívy, podlažnosť a iné podmienky výstavby vieme poskytnúť pri obhliadke.

V kúpnej cene sú zahrnuté všetky poplatky súvisiace s predajom nehnuteľnosti (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad, Zmluva o úschove) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Na základe dohody vieme poskytnúť na kľúč vo vlastnom mene vybavenie stavebného povolenia na výstavbu alebo prestavbu komerčného objektu.

Kúpna cena vrátane komplexných služieb pri prevode vlastníckych práv je: 366.000,- EUR. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

3 - izbový byt - Košice - Sídlisko Ťahanovce
3 - izbový byt - Košice - Sídlisko Ťahanovce

Realitná obchodná spoločnosť ADVOCAT REAL, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, zariadený - 3-izbový byt s loggiou, ktorý sa nachádza v Košiciach, v mestskej časti Sídlisko Ťahanovce. 

Základné údaje o byte:- 3-izbový byt, priestranná jedna loggia a pivnica,- ulica: Varšavská, mestská časť Košice - Sídlisko Ťahanovce,- úžitková plocha celkovo: 68 m2, loggia 6 m2 a pivnica 2 m2, - spolu: 76 m2,- poschodie: 8/8,- aktuálny stav: rekonštrukcia ( podlahy a stierky)- orientácia bytu: juhovýchod,- mesačné náklady na bývanie: - 142,- EUR/2 osoby. 

Dispozičné riešenie bytu:- z chodby je vstup do kuchyne, toalety, spálne, obývacej izby, detskej izby, a kúpeľne s vaňou. Popis častí ponúkaného bytu:- byt sa nachádza na 8. poschodí,- v roku 2019 bola vykonaná rekonštrukcia bytu v zložení: plávajúce podlahy v celom byte, nové interiérové dvere, vymenená nová kuchynská linka, vymenené vchodové dvere, v roku 2022 boli vymenené stierky v izbách. 

História bytového domu: - Varšavská bol postavený v roku 1989, v roku 2022 bola vykonaná kompletná rekonštrukcia strechy. Najväčšie výhody bývania v tejto lokalite a naše odporúčanie pre kúpu tejto nehnuteľnosti:- v blízkosti ponúkaného bytu, na dosah ruky - v okruhu 5 minút pešo sa nachádza komplexná občianska vybavenosť, ako obchodné centrum, pošta, lekáreň, základná a materská škola, zastávky mestskej hromadnej dopravy ( autobusy),- v blízkosti bytového domu sa nachádza Ťahanovský les- ideálne miesto na športovanie, beh, chôdzu a venčenie vašich domácich miláčikov,- na druhej strane bytového domu sa nachádza trávnaté ihrisko s atletickou dráhou. 

Cena:- 137.900,- EUR,- byt je ihneď voľný k prevzatiu a predáva sa komplet s interiérovým zariadením a elektrickými spotrebičmi ( umývačka riadu, automatická pračka, mikrovlnná rúra a iné).Kúpna cena zahŕňa províziu pre realitnú spoločnosť a všetky poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva k pozemku. Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na predaj investičné pozemky, v územnom pláne mestskej časti Krásna je navrhovaná funkcia - sklady, logistika. Cena je 20,70,- EUR/m2. Pozemky sa nachádzajú v blízkosti budúcej rýchlostnej komunikácie a juhovýchodného obchvatu Košice - R2. K ponúkaným pozemkom existuje prístupová poľná komunikácia, ktorá je súčasťou predaja.
Celková výmera pozemkov je 3474 m2. Ponúkané pozemky sú bez inžinierskych sietí.
Výborná príležitosť pre zhodnotenie vašich finančných prostriedkov v blízkej budúcnosti.
V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte na: 0905 408 305.

Investičné pozemky - kataster Krásna spolu výmera 21.426 m2.
Investičné pozemky - kataster Krásna spolu výmera 21.426 m2.

ADVOCAT REAL, s.r.o. ponúka na predaj investičné pozemky určené v budúcnosti územný plánom mesta Košice na výstavbu občianskej vybavenosti, výstavbu bytov a výstavbu rodinných domov. Cena investičných pozemkov je od 28,70,-EUR/m2 do 60,70,- EUR/m2. Cena je priamo úmerná lokalite a vzdialenosti od inžinierskych sietí a komunikácií. Celková výmera pozemkov ( viac samostatných parciel) je 21.426 m2.

Výhodná investícia a uloženie vašich finančných prostriedkov. V blízkej budúcnosti, po výstavbe juhovýchodného obchvatu mesta Košice - ( rýchlostná cesta R2, začiatok výstavby rok 2021) a rekonštrukcie Slaneckej cesty predpoklad výrazného zhodnotenia vložených finančných prostriedkov.

V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok ohľadom ceny za konkrétny ponúkaný pozemok nás kontaktujte emailom alebo na: 0905 408 305.

Investičný pozemok - IBV Na hore
Investičný pozemok - IBV Na hore

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita IBV Na hore. Podľa územného plánu mesta Košice je pozemok určený na výstavbu viacpodlažných bytov. Pozemok má výmeru 1180 m2 a je lokalizovaný pri miestnej komunikácii, po ktorej premáva mestská hromadná doprava. Cena: 42 EUR/m2 so všetkými poplatkami.