Naša ponuka nehnuteľností

Aktuálne nehnuteľnosti na predaj a prenájom

Orná pôda
Orná pôda

Predáme ornú pôdu vo výmere 47.931 m2 v katastrálnom území Barca. Dohoda. Ponúknite. 

Dvojizbový byt - rekonštrukcia
Dvojizbový byt - rekonštrukcia

REZERVOVANÝ - Dvojizbový byt na predaj - po úplnej rekonštrukcii - FURČA. 

Ponúkame na predaj v exkluzívnej ponuke dvojizbový GREEN - byt lokalizovaný na Fábryho ulici, mestská časť Dargovských hrdinov, Košice III. 

Byt je situovaný na zvýšenom 1. podlaží z 8. poschodí v zateplenom bytovom dome. Dispozičné riešenie tohto dvojizbového bytu je - dve samostatné izby ( podľa veľkosti spálňa s lodžiou a obývacia izba), priestranná kuchyňa s novou kvalitne zariadenou kuchynskou linkou, zväčšená kúpeľňa s klasickou vaňou a toaletou, chodba a pivnica. 

Byt je v OSOBNOM VLASTNÍCTVE . Veľkosť bytu je 63 m2, pričom samotný byt má rozlohu 58 m2, lodžia 4 m2 a pivnica 1 m2. 

Byt je v perfektnom stave, po nedávnej úplnej rekonštrukcii, ktorá pozostávala z výstavby murovaného jadra, plastových okien, novej modernej kuchynskej linky, plávajúcich podláh, obkladov, vstupných bezpečnostných dverí, interiérových dverí, urobené sú nové rozvody elektriny a vody.

Predaj bytu a kúpna cena zahrňuje kompletný právny servis a poradenstvo súvisiace s kúpou či financovaním prostredníctvom hypotekárneho úveru. Cena: 95.000,- EUR.

Dôvera a spokojnosť našich klientov je u nás na prvom mieste. Zavolajte nám a dohodnite si s nami obhliadku: 0905 408 305

Investičný pozemok s halou
Investičný pozemok s halou

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita Pri Sajkove - blízko obce Nižná Hutka. Pozemok má výmeru 8207 m2 a je lokalizovaný pri štátnej ceste II/552. Na pozemku je elektromerná skrinka, plyn, studňa, šachta na kanalizáciu. Na pozemku sú umiestnená skladové priestory postavené z lodných kontajnerov a kancelárske priestory o rozmeroch 5 m x 12 m. Na pozemku sa nachádza montovaná hala z oceľových nosníkov o rozmeroch 11 m x 40 m. Pozemok sa v súčasnej dobe využíva ako plantáž vianočných stromčekov. Celkovo je vysadených 5000 kusov striebornej a bielej jedle. Cena: dohodou, ponúknite.

Prenájom 1-izbový byt v centre
Prenájom 1-izbový byt v centre

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. ponúka na prenájom nadštandardne zariadený byt na ulici Podtatranská v Košiciach, priamo v centre mesta Košice. Byt je komplexne zrekonštruovaný, má výmeru 49 m2 so zariadením k dispozícií od 1. februára 2021. Veľkou výhodou je vlastné parkovanie v cene prenájmu s parkom v centre bytovky. Byt je tehlový a nachádza sa na 1. poschodí. Cena: 490,-EUR/mesiac. V prípade, ak vás naša ponuka zaujala rád vám ju bližšie predstavím. Tel.: 0905 408 305

Investičné pozemky
Investičné pozemky

Predáme investičné pozemky v Krásnej pri lese, cena od 10,70,-EUR/m2 do 12,70,- EUR/m2. Celková výmera pozemkov je 8877 m2.
Pozemky sú bez inžinierskych sieti.

Investičný pozemok - IBV Na hore
Investičný pozemok - IBV Na hore

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita IBV Na hore. Podľa územného plánu mesta Košice je pozemok určený na výstavbu viacpodlažných bytov. Pozemok má výmeru 1180 m2 a je lokalizovaný pri miestnej komunikácii, po ktorej premáva mestská hromadná doprava. Cena: 37 EUR/m2 so všetkými poplatkami. 

Veľký stavebný pozemok
Veľký stavebný pozemok

ADVOCAT REAL, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne veľký stavebný pozemok v mestskej časti Košice - Krásna, lokalita IBV Pri Mlyne vo výmere 1353 m2. Šírka je 12m x 41m x 29m x 18m x 48m. Pozemok sa nachádza na ulici Pollova v Krásnej.
Hľadáte dostatočne veľký pozemok, kde môžete postaviť plavecký bazén, pestovať kvetiny alebo čerstvú zeleninu? Zastavte sa na obhliadku, radi vám našu ponuku predstavíme.
Pozemok je kompletne oplotený s betónovým oplotením, dvoma bránami a dvoma elektrickými prípojkami. Na pozemku sa nachádza ručne kopaná studňa s dostatočným zdrojom pitnej vody, chatka so spálňou a priestorom pre uskladnenie stavebného náradia. Na pozemku je zasadených 13 ovocných stromov vo veku 5 rokov, ktoré už prinášajú bohatú úradu.
Na ulici sú skolaudované verejné rozvody NN, verejný vodovod, kanalizácia, plynovod, optika a miestne komunikácie s ukončeným asfaltovým povrchom.
Ponúkaný stavebný pozemok je vhodný na veľký rodinný dom, dvojdom, resp. na výstavbu penziónu pri kooficiente zastavanosti 542 m2. Cena pozemku je vrátane všetkých poplatkov za právne služby a správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva k pozemku.

Cena: 204.979,- EUR
Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok.
Najväčšie výhody bývania v tejto lokalite a naše odporúčanie pre kúpu: bývanie v novej lokalite, výhľad na Slanské vrchy, dopravné napojenie na Ukrajinskú ulicu - cesta II/552 a v dosahu výjazd na plánovaný juhovýchodný obchvat v Krásnej - rýchlostnú cestu R2, možnosť turistiky, cykloturistiky, bežeckých športov a rybárčenia. V blízkom dosahu sa nachádza rieka Hornád a miestne jazero - štrkovisko.
Pozemok je možné rozdeliť aj na dve časti s možnou výstavbou dvoch rodinných domov a v budúcnosti so samostatným prístupom.
Záujemcov o obhliadku prosím o dodržanie hygienických opatrení a používanie ochranného rúška na tvári. Ďakujem za pochopenie.
V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305. JUDr. Marek Kažimír