Naša ponuka nehnuteľností

Aktuálne nehnuteľnosti na predaj a prenájom

Orná pôda
Orná pôda

Predáme ornú pôdu vo výmere 47.931 m2 v katastrálnom území Barca. Dohoda. Ponúknite. 

Dvojizbový byt - rekonštrukcia
Dvojizbový byt - rekonštrukcia

REZERVOVANÝ - Dvojizbový byt na predaj - po úplnej rekonštrukcii - FURČA. 

Ponúkame na predaj v exkluzívnej ponuke dvojizbový GREEN - byt lokalizovaný na Fábryho ulici, mestská časť Dargovských hrdinov, Košice III. 

Byt je situovaný na zvýšenom 1. podlaží z 8. poschodí v zateplenom bytovom dome. Dispozičné riešenie tohto dvojizbového bytu je - dve samostatné izby ( podľa veľkosti spálňa s lodžiou a obývacia izba), priestranná kuchyňa s novou kvalitne zariadenou kuchynskou linkou, zväčšená kúpeľňa s klasickou vaňou a toaletou, chodba a pivnica. 

Byt je v OSOBNOM VLASTNÍCTVE . Veľkosť bytu je 63 m2, pričom samotný byt má rozlohu 58 m2, lodžia 4 m2 a pivnica 1 m2. 

Byt je v perfektnom stave, po nedávnej úplnej rekonštrukcii, ktorá pozostávala z výstavby murovaného jadra, plastových okien, novej modernej kuchynskej linky, plávajúcich podláh, obkladov, vstupných bezpečnostných dverí, interiérových dverí, urobené sú nové rozvody elektriny a vody.

Predaj bytu a kúpna cena zahrňuje kompletný právny servis a poradenstvo súvisiace s kúpou či financovaním prostredníctvom hypotekárneho úveru. Cena: 95.000,- EUR.

Dôvera a spokojnosť našich klientov je u nás na prvom mieste. Zavolajte nám a dohodnite si s nami obhliadku: 0905 408 305

Veľký dvojgeneračný dom - Krásna
Veľký dvojgeneračný dom - Krásna

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na predaj veľký dvojgeneračný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami, ktorý je ideálny na bývanie dvoch generácií alebo pre viacčlennú rodinu.
Rodinný dom je v pôvodnom stave s vymenenými plastovými oknami, postavený v roku 1980 a nachádza sa v pôvodnej zástavbe domov na Štrkovej ulici.
Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku s výmerou 807 m2. Orientácia domu je na juh. Dom je napojený na elektrickú energiu, plyn a kanalizáciu. Rozvody pitnej vody sú v dome riešené z vlastnej studne. Na miestnej komunikácii sa nachádza verejný vodovod s možnosťou napojenia. Pozemok má ideálne rozmery: šírka pozemku je 20 metrov a dĺžka je 40 metrov.
Dvojpodlažný rodinný dom má aj kompletné jedno podzemné podlažie, ktorého súčasťou je pod terénom zapustená garáž s priestormi pre domácich majstrov a kutilov. Rodinný dom má zastavanú plochu vo výmere 152 m2, je postavený z tehál a každé samostatné podlažie pozostáva zo 4 obytných miestností, kuchyne, špajze, kúpeľne, WC.
Cena: 282.500,- EUR.
Cena ponúkaného rodinného domu je vrátane všetkých poplatkov za právne služby a správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva.
Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok.
Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v pôvodnej, pokojnej zástavbe s výhľadom na Slanské vrchy, podstatné zlepšenie dopravného napojenia sa uskutoční v roku 2021 kedy je plánované začatie výstavby rekonštrukcie Slaneckej ulice ( dva pruhy pre každý smer jazdy), Ukrajinskej ulice a výstavby juhovýchodného obchvatu Košíc - rýchlostnej cesty R2 s napojením na diaľnicu D1 a rýchlostnú komunikáciu R4, možnosť turistiky, cykloturistiky, bežeckých športov a rybárčenia. V blízkom dosahu sa nachádza rieka Hornád a miestne jazero - štrkovisko. Blízka dostupnosť mestskej hromadnej dopravy: linky 52, 28, základná škola a materská škola. Ak máte domácich miláčikov blízke okolie ponúka na venčenie green - lúky v okolí Hornádu.
Video: https://youtu.be/MzEvEjkuZE8
Záujemcov o obhliadku prosím o dodržiavanie hygienických opatrení a používanie ochranného rúška na tvári. Ďakujem za pochopenie.
V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

Investičný pozemok s halou
Investičný pozemok s halou

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita Pri Sajkove - blízko obce Nižná Hutka. Pozemok má výmeru 8207 m2 a je lokalizovaný pri štátnej ceste II/552. Na pozemku je elektromerná skrinka, plyn, studňa, šachta na kanalizáciu. Na pozemku sú umiestnená skladové priestory postavené z lodných kontajnerov a kancelárske priestory o rozmeroch 5 m x 12 m. Na pozemku sa nachádza montovaná hala z oceľových nosníkov o rozmeroch 11 m x 40 m. Pozemok sa v súčasnej dobe využíva ako plantáž vianočných stromčekov. Celkovo je vysadených 5000 kusov striebornej a bielej jedle. Cena: dohodou, ponúknite.

Investičné pozemky
Investičné pozemky

Predáme investičné pozemky v Krásnej pri lese, cena od 10,70,-EUR/m2 do 12,70,- EUR/m2. Celková výmera pozemkov je 8877 m2.
Pozemky sú bez inžinierskych sieti.

Investičný pozemok - IBV Na hore
Investičný pozemok - IBV Na hore

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita IBV Na hore. Podľa územného plánu mesta Košice je pozemok určený na výstavbu viacpodlažných bytov. Pozemok má výmeru 1180 m2 a je lokalizovaný pri miestnej komunikácii, po ktorej premáva mestská hromadná doprava. Cena: 37 EUR/m2 so všetkými poplatkami.