Naša ponuka nehnuteľností

Aktuálne nehnuteľnosti na predaj a prenájom

Orná pôda
Orná pôda

Predáme ornú pôdu vo výmere 47.931 m2 v katastrálnom území Barca. Dohoda. Ponúknite. 

Stavebný pozemok IBV Záhumnie Krásna
Stavebný pozemok IBV Záhumnie Krásna

Predáme stavebný pozemok v mestskej časti Košice - Krásna, lokalita IBV Záhumnie Krásna vo výmere 700 m2. Šírka je 22 m a dĺžka 37 m. Pozemok sa nachádza na ulici Na prednom Záhumní.

Na ulici sú skolaudované verejné rozvody NN, verejný vodovod, kanalizácia a optika. Miestna komunikácia je spevnená s cestnými obrubníkmi.

Cena pozemku je 134.400,- EUR, cena je vrátane všetkých poplatkov za právne služby a správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva k pozemku.

Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok.

Najväčšie výhody bývania v tejto lokalite a naše odporúčanie pre kúpu: bývanie v novej lokalite, výhľad na Slanské vrchy, dopravné napojenie na Prašnú ulicu. Tohto roku je plánované začatie výstavby rýchlostnej cesty a juhovýchodného obchvatu mesta Košice R2 a rozšírenie Slaneckej cesty. Obe dopravné stavby výrazne zlepšia kvalitu dopravy v Krásnej s centrom mesta Košice.

Záujemcov o obhliadku prosím o dodržanie hygienických opatrení a používanie ochranného rúška na tvári. Ďakujem za pochopenie.

V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305. JUDr. Marek Kažimír

Veľký dvojgeneračný dom - Krásna
Veľký dvojgeneračný dom - Krásna

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na predaj veľký dvojgeneračný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami, ktorý je ideálny na bývanie dvoch generácií alebo pre viacčlennú rodinu.
Rodinný dom je v pôvodnom stave s vymenenými plastovými oknami, postavený v roku 1980 a nachádza sa v pôvodnej zástavbe domov na Štrkovej ulici.
Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku s výmerou 807 m2. Orientácia domu je na juh. Dom je napojený na elektrickú energiu, plyn a kanalizáciu. Rozvody pitnej vody sú v dome riešené z vlastnej studne. Na miestnej komunikácii sa nachádza verejný vodovod s možnosťou napojenia. Pozemok má ideálne rozmery: šírka pozemku je 20 metrov a dĺžka je 40 metrov.
Dvojpodlažný rodinný dom má aj kompletné jedno podzemné podlažie, ktorého súčasťou je pod terénom zapustená garáž s priestormi pre domácich majstrov a kutilov. Rodinný dom má zastavanú plochu vo výmere 152 m2, je postavený z tehál a každé samostatné podlažie pozostáva zo 4 obytných miestností, kuchyne, špajze, kúpeľne, WC.
Cena: 282.500,- EUR.
Cena ponúkaného rodinného domu je vrátane všetkých poplatkov za právne služby a správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva.
Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok.
Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v pôvodnej, pokojnej zástavbe s výhľadom na Slanské vrchy, podstatné zlepšenie dopravného napojenia sa uskutoční v roku 2021 kedy je plánované začatie výstavby rekonštrukcie Slaneckej ulice ( dva pruhy pre každý smer jazdy), Ukrajinskej ulice a výstavby juhovýchodného obchvatu Košíc - rýchlostnej cesty R2 s napojením na diaľnicu D1 a rýchlostnú komunikáciu R4, možnosť turistiky, cykloturistiky, bežeckých športov a rybárčenia. V blízkom dosahu sa nachádza rieka Hornád a miestne jazero - štrkovisko. Blízka dostupnosť mestskej hromadnej dopravy: linky 52, 28, základná škola a materská škola. Ak máte domácich miláčikov blízke okolie ponúka na venčenie green - lúky v okolí Hornádu.
Video: https://youtu.be/MzEvEjkuZE8
Záujemcov o obhliadku prosím o dodržiavanie hygienických opatrení a používanie ochranného rúška na tvári. Ďakujem za pochopenie.
V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

Investičný pozemok s halou
Investičný pozemok s halou

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita Pri Sajkove - blízko obce Nižná Hutka. Pozemok má výmeru 8207 m2 a je lokalizovaný pri štátnej ceste II/552. Na pozemku je elektromerná skrinka, plyn, studňa, šachta na kanalizáciu. Na pozemku sú umiestnená skladové priestory postavené z lodných kontajnerov a kancelárske priestory o rozmeroch 5 m x 12 m. Na pozemku sa nachádza montovaná hala z oceľových nosníkov o rozmeroch 11 m x 40 m. Pozemok sa v súčasnej dobe využíva ako plantáž vianočných stromčekov. Celkovo je vysadených 5000 kusov striebornej a bielej jedle. Cena: dohodou, ponúknite.

Investičné pozemky
Investičné pozemky

Predáme investičné pozemky v Krásnej pri lese, cena od 10,70,-EUR/m2 do 12,70,- EUR/m2. Celková výmera pozemkov je 8877 m2.
Pozemky sú bez inžinierskych sieti.

Investičný pozemok - IBV Na hore
Investičný pozemok - IBV Na hore

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita IBV Na hore. Podľa územného plánu mesta Košice je pozemok určený na výstavbu viacpodlažných bytov. Pozemok má výmeru 1180 m2 a je lokalizovaný pri miestnej komunikácii, po ktorej premáva mestská hromadná doprava. Cena: 37 EUR/m2 so všetkými poplatkami.