Naša ponuka nehnuteľností

PLNÍME VAŠE SNY O BÝVANÍ

Bungalov vo výstavbe Košická Belá
Bungalov vo výstavbe Košická Belá

Realitná spoločnosť ADVOCAT REAL, s.r.o. v zastúpenú JUDr. Marekom Kažimírom vám exkluzívne ponúka na predaj moderný prízemný rodinný dom typu BUNGALOV Košická Belá iba 15 km od Košíc. 

Začatie výstavby: 07/2022

Predpokladaný termín dokončenia 08/2023

Košická Belá - 15 km od Košíc

Cena vrátane komplexných služieb pri prevode vlastníckych práv 230.000 Eur. 

Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v pôvodnej, pokojnej zástavbe, dostupnosť občianskeho vybavenia v okolí 5 minút pešo, obec obklopená lesmi, pokoj s dobrým dopravným napojením na Košice. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.


Marek Kažimír v zastúpení realitnej spoločnosti ADVOCAT REAL, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj garáž v osobnom vlastníctve. Garáž je lokalizovaná v mestskej časti Košice - Západ na Michalovskej ulici. Garáž je radová na pozemku vo vlastníctve predávajúcich. Garáž má dvojkrídlové dvere, betónovú podlahu, regále a je v udržiavanom stave, steny vymaľované. Výborná lokalita, veľmi dobrý a bezpečný prístup ku garáži s výborným osvetlením, v blízkosti bytové domy. Garáž je možné napojiť na elektrickú energiu. Kúpna cena zahŕňa províziu pre realitnú spoločnosť a všetky poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva ku garáži a k pozemku. Cena: 27.000,- EUR. Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305

Pozemok v záhradkárskej lokalite na bezpečné parkovanie a rekreáciu s exkluzívnym výhľadom na Košice.

Marek Kažimír a ADVOCAT REAL, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu garáži - parkovanie alebo na rekreáciu a záhradkárčenie v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov pod Dvorkinovou ulicou. Na pozemku sa nachádza elektrický rozvádzač - umožní nabíjanie elektromobilov v zóne s bytovými domami, vlastná studňa. Cena: 61.000 €. Cena ponúkaného stavebného pozemku je vrátane všetkých poplatkov za právne služby a správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva. Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

Stavebný pozemok Baška
Stavebný pozemok Baška

Stavebný pozemok v TOP lokalite - Baška

Marek Kažimír vám v zastúpení realitnej obchodnej spoločnosti ADVOCAT REAL, s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Baška iba 3 km od Košíc. Plocha: pozemku: 759 m2, šírka pozemku: 17 metrov, dĺžka pozemku je 44 metrov. Podľa záväzných regulatívov územného plánu je stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s dvomi podlažiami a podkrovím v pokojnej lokalite s nádherným výhľadom na okolité lesy. Vo verejnej komunikácii sa nachádzajú komplet inžinierske siete. Lokalita sa nachádza v blízkosti mestskej časti Myslava s výbornými podmienkami na turistiku v okolí. V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom nehnuteľnosti (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad, Zmluva o úschove) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Na základe dohody sa predáva spolu aj projektová dokumentácia na výstavbu rodinného a stavebné povolenie. Na pozemku sa nachádzajú na úrovni terénu základové pásy. 

Cena: 227,- EUR/m2 + dohoda.

Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v pôvodnej lokalite, s dostupným občianskym vybavením a s možnosťou turistiky. V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

STAVEBNÝ POZEMOK - obec Beniakovce, okres Košice - okolie.
Realitná spoločnosť ADVOCAT REAL, s.r.o. vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj stavebný pozemok s ideálnou výmerou a rozmermi v obci Beniakovce, iba 7 km od Košíc a 6 minút cesty autom. Plocha: pozemku: 770 m2, šírka pozemku: 37 metrov, dĺžka pozemku je 20 metrov. Podľa záväzných regulatívov územného plánu je stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s dvomi podlažiami a podkrovím v pokojnej lokalite blízko lúky a lesa. Na pozemku sa nachádza elektrická rozvodná skriňa s napojením na elektrinu a optiku. Napojenie rodinného domu je cez vlastnú studňu, kanalizácia je riešená vlastnou žumpou. Prístup na pozemok po novej skolaudovanej ceste.
Obec Beniakovce sa vyznačuje komplexnou občianskou vybavenosťou a s výborným dopravným napojením na metropolu východu Košice a mesto Prešov diaľnicou D1 a rýchlostnou komunikáciou R2.
Kúpna cena vo výške 148.225,- EUR je konečná a zahŕňa všetky poplatky súvisiace s predajom nehnuteľnosti (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad, Zmluva o úschove) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Ako bonus k stavebnému pozemku ponúkame na kľúč a vo vlastnom mene vybavenie stavebného povolenia a kolaudáciu rodinného domu.
Kúpu stavebného pozemku a výstavbu rodinného domu je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi radi pomôžeme.
Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v novej lokalite, v tichom a ekologicky čistom prostredím s dostupným občianskym vybavením. Hlavnou výhodou je vynikajúce dopravné napojenie na Košice a Prešov.
V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na predaj investičné pozemky, v územnom pláne mestskej časti Krásna je navrhovaná funkcia - sklady, logistika. Cena je 20,70,- EUR/m2. Pozemky sa nachádzajú v blízkosti budúcej rýchlostnej komunikácie a juhovýchodného obchvatu Košice - R2. K ponúkaným pozemkom existuje prístupová poľná komunikácia, ktorá je súčasťou predaja.
Celková výmera pozemkov je 3474 m2. Ponúkané pozemky sú bez inžinierskych sietí.
Výborná príležitosť pre zhodnotenie vašich finančných prostriedkov v blízkej budúcnosti.
V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte na: 0905 408 305.

Investičné pozemky - kataster Krásna spolu výmera 21.426 m2.
Investičné pozemky - kataster Krásna spolu výmera 21.426 m2.

ADVOCAT REAL, s.r.o. ponúka na predaj investičné pozemky určené v budúcnosti územný plánom mesta Košice na výstavbu občianskej vybavenosti, výstavbu bytov a výstavbu rodinných domov. Cena investičných pozemkov je od 28,70,-EUR/m2 do 60,70,- EUR/m2. Cena je priamo úmerná lokalite a vzdialenosti od inžinierskych sietí a komunikácií. Celková výmera pozemkov ( viac samostatných parciel) je 21.426 m2.

Výhodná investícia a uloženie vašich finančných prostriedkov. V blízkej budúcnosti, po výstavbe juhovýchodného obchvatu mesta Košice - ( rýchlostná cesta R2, začiatok výstavby rok 2021) a rekonštrukcie Slaneckej cesty predpoklad výrazného zhodnotenia vložených finančných prostriedkov.

V prípade záujmu o obhliadku alebo akýchkoľvek otázok ohľadom ceny za konkrétny ponúkaný pozemok nás kontaktujte emailom alebo na: 0905 408 305.

Investičný pozemok - IBV Na hore
Investičný pozemok - IBV Na hore

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita IBV Na hore. Podľa územného plánu mesta Košice je pozemok určený na výstavbu viacpodlažných bytov. Pozemok má výmeru 1180 m2 a je lokalizovaný pri miestnej komunikácii, po ktorej premáva mestská hromadná doprava. Cena: 42 EUR/m2 so všetkými poplatkami.