Naša ponuka
Aktuálne nehnuteľností na predaj

Investičné pozemky
Investičné pozemky

Predáme pozemky v katastrálnom území Krásna, ktoré sú určené na viacpodlažnú bytovú výstavbu a občiansku vybavenosť. 

Skvelá investičná príležitosť pre blízku budúcnosť a zhodnotenie finančných prostriedkov. Výstavba juhovýchodného obchvatu Košíc rýchlostnej cesty R2 začne v roku 2021.

Hľadáte výhodnú investičnú príležitosť bez zbytočného rizika? Investujte do investičných pozemkov v Krásnej. Po vybudovaní juhovýchodného obchvatu rýchlostnej cesty R2 a rozšírenia Slaneckej cesty výrazné zhodnotenie vloženej počiatočnej investície. Celková výmera pozemkov je 5000 m2. Cena 51,- EUR/m2. 

Viac na: https://www.nehnutelnosti.sk/4027310/investicny-pozemok-pre-bytovu-vystavbu-a-ov/

Orná pôda
Orná pôda

Predáme ornú pôdu vo výmere 47.931 m2 v katastrálnom území Barca. Dohoda. Ponúknite. 

Dvojizbový byt - rekonštrukcia
Dvojizbový byt - rekonštrukcia

Dvojizbový byt na predaj - po úplnej rekonštrukcii - FURČA. 

Ponúkame na predaj v exkluzívnej ponuke dvojizbový GREEN - byt lokalizovaný na Fábryho ulici, mestská časť Dargovských hrdinov, Košice III. 

Byt je situovaný na zvýšenom 1. podlaží z 8. poschodí v zateplenom bytovom dome. Dispozičné riešenie tohto dvojizbového bytu je - dve samostatné izby ( podľa veľkosti spálňa s lodžiou a obývacia izba), priestranná kuchyňa s novou kvalitne zariadenou kuchynskou linkou, zväčšená kúpeľňa s klasickou vaňou a toaletou, chodba a pivnica. 

Byt je v OSOBNOM VLASTNÍCTVE . Veľkosť bytu je 63 m2, pričom samotný byt má rozlohu 58 m2, lodžia 4 m2 a pivnica 1 m2. 

Byt je v perfektnom stave, po nedávnej úplnej rekonštrukcii, ktorá pozostávala z výstavby murovaného jadra, plastových okien, novej modernej kuchynskej linky, plávajúcich podláh, obkladov, vstupných bezpečnostných dverí, interiérových dverí, urobené sú nové rozvody elektriny a vody.

Predaj bytu a kúpna cena zahrňuje kompletný právny servis a poradenstvo súvisiace s kúpou či financovaním prostredníctvom hypotekárneho úveru. Cena: 95.000,- EUR.

Dôvera a spokojnosť našich klientov je u nás na prvom mieste. Zavolajte nám a dohodnite si s nami obhliadku: 0905 408 305

Investičné pozemky
Investičné pozemky

Ponúkame na predaj investičný pozemok v lukratívnej lokalite - Zadné Záhumnie - Košice -Krásna, druh pozemku orná pôda vo výmere 1.037 m2. Podľa schváleného návrhu územného plánu mesta Košice je pozemok určený na viacpodlažnú bytovú výstavbu. Pozemok je bez existujúcich inžinierskych sietí. Cena je 26 EUR/m2.

Investičný pozemok s halou
Investičný pozemok s halou

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita Pri Sajkove - blízko obce Nižná Hutka. Pozemok má výmeru 8207 m2 a je lokalizovaný pri štátnej ceste II/552. Na pozemku je elektromerná skrinka, plyn, studňa, šachta na kanalizáciu. Na pozemku sú umiestnená skladové priestory postavené z lodných kontajnerov a kancelárske priestory o rozmeroch 11 m x 40 m. Na pozemku sa nachádza montovaná hala z oceľových nosníkov o rozmeroch 5 m x 12 m. Pozemok sa v súčasnej dobe využíva ako plantáž vianočných stromčekov. Celkovo je vysadených 5000 kusov striebornej a bielej jedle. Cena: 65 EUR/m2 so všetkými poplatkami.

Investičné pozemky
Investičné pozemky

Predáme investičné pozemky v Krásnej pri lese, cena od 10,70,-EUR/m2 do 12,70,- EUR/m2. Celková výmera pozemkov je 8877 m2.
Pozemky sú bez inžinierskych sieti.

Investičný pozemok - IBV Na hore
Investičný pozemok - IBV Na hore

Predáme investičný pozemok v Krásnej, lokalita IBV Na hore. Podľa územného plánu mesta Košice je pozemok určený na výstavbu viacpodlažných bytov. Pozemok má výmeru 1180 m2 a je lokalizovaný pri miestnej komunikácii, po ktorej premáva mestská hromadná doprava. Cena: 37 EUR/m2 so všetkými poplatkami. 

Romantické bývanie na brehu jazera
Romantické bývanie na brehu jazera

Ponúkame na predaj dvojizbový byt s celkovou rozlohou 52,01 m2. Byt je lokalizovaný na 2/10 poschodí v mestskej časti Košice - Nad Jazerom, na Azovskej ulici s nádherným výhľadom na blízke jazero. Bytový dom bol postavený v roku 1974 a v užívaní je bez rekonštrukcie. V byte sú komplet plastové okná, v obývacej a detskej izbe sú bukové parkety, v ostatných častiach bytu je plávajúca podlaha. Byt je komplet zariadený a v prípade záujmu je možná dohoda o odkúpení nábytku. Bytový dom je zateplený s novými výťahmi zn. SCHINDLER.

K bytu prináleží pivnica, ktorá sa nachádza na prízemí bytového vchodu. Parkovanie bezproblémové z dôvodu blízkosti nákupných centier Fliper a Bukovecká a parkovísk blízko vchodu.

Občianska vybavenosť na celom sídlisku je nadštandardná vrátane blízkej zastávky mestskej hromadnej dopravy s možnosťou voľby autobus alebo električka. Doslovne na dosah ruky a bytovky je známe jazero a okolie plné zelene priamo predurčené na turistické vychádzky, beh, cyklistiku a venčenie vašich miláčikov. Polohu bytu určite ocenia aj športoví rybári alebo milovníci vodného lyžovania. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Cena je konečná vrátane všetkých poplatkov za právne služby a všetky správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva k bytu.

Prečo sa rozhodnúť pre tento byt? Mestská časť Košice - Nad jazerom je známa ako zelená mestská časť s množstvom vysadenej zelene, vodnej plochy na rekreáciu a blízkosti rieky Hornád. Toto prostredie a priaznivá klíma vytvára najmä pre deti a alergikov zdravé prostredie s pocitom bývania uprostred prírody.

Najväčšie výhody bývania a náš sumár pre kúpu: výnimočný výhľad na hladinu jazera, príjemná klíma, čo oceníte najmä v horúčavách, pokojná ulica kde sa môžu hrať deti, bezproblémové parkovanie po celý deň, veľa vodných plôch, zelene a stromov na ulici a v okolí bytu, vkusne upravené vstupy do bytového domu, na dosah ruky oplotené detské ihrisko priamo pod vašimi oknami, jedinečný výhľad na terasovité záhradky a najmä dotyk prírody na dosah ruky.

Cena: 95.000,- EUR

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Tel.: 0905 408 305